SECO/WARWICK, lider obróbki cieplnej i metalurgii próżniowej, organizuje pierwsze w branży, wirtualne spotkanie międzynarodowych specjalistów, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Wydarzenie odbędzie się już niebawem – 9.09.2020 roku.

W ostanim czasie w sieci pojawiło się mnóstwo szkoleń i webinraów, jednak wydarzenie organizowane przez SECO/WARWICK to coś więcej niż kolejny webinar. Jak mówią organizatorzy, e-Seminarium to platforma wymiany wiedzy i doświadczenia, spotkanie praktyków i naukowców. Bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, w bezpieczeństwie i komforcie, spotka się tysiące uczestników z całego świata, aby podzielić się wiedzą i doświadczeniem, zobaczyć, usłyszeć, przeczytać, dowiedzieć się o wyzwaniach, przed jakimi staje branża obróbki cieplnej.

Katarzyna Sawka, Globalny Dyrektor Marketingu Grupy SECO/WARWICK, podkreśla, że zarówno praca, spotkania czy szukanie informacji przeniosły się w dużej mierze do sieci. Stąd zrodziła się potrzeba e-SEMINARIUM 4.0 Heat Treatment & Metallurgy. Wirtualne spotkanie dostosowane jest do możliwości i potrzeb dzisiejszych specjalistów branży obróbki cieplnej i metalurgii. Tworząc pierwsze na świecie tego typu wydarzenie organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo uczestników, wysoką jakość przekazu, możliwość interakcji między uczestnikami i prelegentami.

Wydarzenie podzielono na trzy równoległe bloki tematyczne, reprezentujące trzy różne spojrzenia na branżę, tj. z punktu widzenia biznesu, jego utrzymania oraz prowadzenia, stąd bloki; Biznes 4.0, Codzienne wyzwania obróbki cieplnej i sekrety obróbki cieplnej. W seminarium jest przewidziany panel dedykowany drukowi 3D (blok 1 – 3D PRINTING – REVOLUTION OR EVOLUTION – panel discussion – jednym z prelegentów jest P. Oliver Hanitzsch z ExOne).

LINK DO E-SEMINARIUM

Katarzyna Sawka dodaje, że w trosce o środowisko naturalne, symboliczny 1$ od każdego sprzedanego biletu przekazany zostanie na jedną z trzech organizacji społecznych: WWF, PETA i GREANPEACE.

Jednym z sponsorów wydarzenia jest firma ExOne, producent systemów do druku 3D w technologii Binder Jetting. Dostawcą drukarek 3D do metalu oraz piasku firmy ExOne m.in. na rynku Polskim jest firma Colmex.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w ExOne