TO JUŻ OFICJALNE: VIII edycja Dni Druku 3D odbędzie się we wrześniu w Warszawie!!!

3

Dziś zakończyły się VII Dni Druku 3D – największe targi poświęcone technologiom przyrostowym w Polsce i Centralnej Europie. Mogliście oglądać już relacje zdjęciowe jakie publikowaliśmy na żywo z targów, jutro przyjdzie czas na oficjalne podsumowanie. W kolejnych artykułach pojawią się szczegółowe relacje ze stoisk poszczególnych wystawców. Jednakże dziś – wciąż na gorąco, pragnę poinformować o niezwykle ważnej – być może najważniejszej informacji z targów… Kolejna, wrześniowa edycja Dni Druku 3D odbędzie się w Warszawie, na terenie EXPO XXI!!!

Chociaż informacja ta dotarła do nas kilkanaście dni temu, oficjalne ogłoszenie przeniesienia wrześniowej edycji Dni Druku 3D do Warszawy nastąpiło w dniu wczorajszym, na „wieczornych rozmowach o druku 3D„. Z uwagi na specyfikę wydarzenia, ogłoszenie trafiło wyłącznie do zebranych na miejscu wystawców. Dziś mamy przyjemność jako pierwsi przedstawić ją czytelnikom CD3D! Nowa odsłona jesiennej edycji Dni Druku 3D odbędzie się w dniach 29-30 wrzesień 2016 r. 

Od zarania dziejów” Dni Druku 3D odbywały się dwa razy do roku. Dwie pierwsze edycje (lipiec i wrzesień 2013 r.) odbyły się na terenie klubu studenckiego Wspak na terenie Uniwersytetu Kieleckiego. Od trzeciej edycji nastąpił podział – wiosną spotykaliśmy się na terenie Targów Kielce, a jesienią w kameralnym Institute of Design Kielce. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez organizatorów Dni Druku 3D – Janusza Wójcika i Pawła Rokitę, edycja wiosenna pozostanie związana z „Przemysłową Wiosną” Targów Kielce. Edycja jesienna zostaje przeniesiona do Warszawy, do nowoczesnego obiektu targowego – EXPO XXI.

Tyle tytułem najgorętszego newsa zakończonych dziś targów. A już w kolejnych artykułach dowiecie się m.in.:

  • dlaczego Josef Prusa jest najbardziej wyluzowaną „gwiazdą” światowego druku 3D?
  • co tak niezwykłego wydrukowali sympatyczni Łotysze z Mass Portal, co zadziwiło największych tuzów polskiej branży druku 3D?
  • w jak profesjonalny sposób potraktował nas pracownik Zortraxa gdy pytaliśmy go kiedy w końcu dostaniemy naszego Inventure?
  • o nowej, czarnej odsłonie HBota, który w końcu przestał wyglądać jak Fiat Multipla
  • o super tanich, różnokolorowych deltach Tomka Zwolana z Infinum3D
  • o niesamowitej maszynie do drinków produkcji ATMAT i dlaczego ta firma nie powinna się brać za produkcję drukarek 3D?
Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.