Już za tydzień, we wtorek 29 września w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi REKLAMA360 – jedna z największych imprez branżowych tego typu w Polsce. Po raz pierwszy w historii eventu pojawi się tam specjalna STREFA DRUKU 3D, gdzie swoje produkty i usługi zaprezentują czołowe firmy z branży druku 3D w Polsce.

Targi REKLAMA360 skierowane są do profesjonalistów. STREFA DRUKU 3D zaprezentuje rozwiązania przydatne inżynierom, architektom i konstruktorom z różnych branż, między innymi motoryzacyjnej, lotniczej, czy medycznej. Na miejscu będzie można zapoznać się nie tylko z szeregiem urządzeń, lecz również porozmawiać z przedstawicielami firm na temat sposobów wykorzystania ich rozwiązań w branży reklamowej jak również innych, pokrewnych.

CD3D objęło patronat medialny nad całym wydarzeniem, a ponadto będzie obecne ze swoim stoiskiem, na którym oprócz prezentacji wybranych drukarek 3D w akcji i galerii zróżnicowanych pod względem technologii druku 3D wydruków, udzieli odwiedzającym wszystkich informacji z tym związanych. Ponadto, będę miał przyjemność wygłosić wykład nt. wykorzystania druku 3D w branży reklamowej, na przykładach kilku marek – Orange, T-Mobile, Coca Cola, czy Skoda.

Wspólnie z nami, na REKLAMIE360 pojawią się inni przedstawiciele branży drukarek 3D: 3D Kreator, 3D Printers, Three Dimensions Lab i Draft oraz SMARTTECH, który zaprezentuje swoje szerokie portfolio skanerów 3D.

Plan targów

Ponadto dla czytelników naszego portalu przygotowaliśmy wspólnie z MTP nie lada gratkę – 100 darmowych zaproszeń na targi. Zaproszenia są kierowane wyłącznie do firm – w trakcie rejestracji elektronicznej na stronie www.mtp24.pl, trzeba będzie podać m.in. NIP reprezentowanej firmy. Równocześnie gdyby w targach chciały wziąć udział osoby prywatne, prosimy o kontakt mailowy – w wybranych przypadkach istnieje możliwość wygenerowania specjalnych zaproszeń.

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem darmowej wejściówki na Targi REKLAMA360, prosimy o kontakt mailowy na adres: [email protected].

Więcej informacji na temat Targów REKLAMA360 na stronie: www.reklama360.eu. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

3 Comments

  1. Czy może Pan podać dzień i godzinę wygłoszenia wykładu na targach?

    1. Właśnie otrzymałem email z MTP, że wykład będzie o 13.30 w dniu 1.10.2015r…. Do zobaczenia. 🙂

      1. i jeszcze w dniu 29.09.2015 o godzinie 10:50 oraz

        w dniu 30.09.2015 o godzinie 14:30 ..

Comments are closed.

You may also like

More in News