W przyszłą środę, 5 września 2018 r. w  hotelu Radisson Blu w Warszawie, odbędzie się konferencja UBOT TECHNOLOGIES, podczas której UBOT 3D – krakowski producent drukarek 3D typu FDM / FFF, przedstawi nowości jakie wkrótce zaprezentuje oraz plany rozwoju spółki na najbliższe lata. Konferencja jest skierowana do firm zainteresowanych nawiązaniem współpracy z producentem w zakresie sprzedaży jego produktów. Z myślą o nich UBOT 3D zaprezentuje szereg innowacyjnych rozwiązań biznesowych, niespotykanych do tej pory na polskim rynku druku 3D.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 11.00. Hotel Radisson Blu jest zlokalizowany w samym centrum Warszawy, przy placu Artura Zawiszy 1. Firmy zainteresowane wzięciem udziału w konferencji są proszone o kontakt z UBOT 3D pod adresem mailowym [email protected].

UBOT 3D to producent drukarek 3D, posiadający w ofercie szerokie spektrum urządzeń pracujących w technologii FDM / FFF. Jego najnowszym produktem jest P440 – drukarka 3D o dużym obszarze roboczym, zamkniętym w podgrzewanej komorze i wyposażona w szereg interesujących funkcjonalności. W tym roku urządzenie zdobyło Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować