Już za tydzień, w środę 27 lutego 2019 r. w EXPO Silesia w Sosnowcu odbędzie się V-ta Gala Rozdania Nagród Polskiej Branży Druku 3D. Będziemy nagradzać najlepsze firmy, produkty i wydarzenia związane z szeroko pojętą branżą technologii przyrostowych z Polski i ze świata oraz ogłosimy Człowieka Roku 2018 Druku 3D. Po raz pierwszy w historii imprezy wręczymy także nagrody w Mistrzostwach Polski w Druku 3D.

Wydarzenie zostało podzielone na trzy części – pierwszą, wystawienniczą, która rozpocznie się o godzinie 09:00 i drugą, podczas której zostaną ogłoszeni zwycięzcy i rozdane nagrody, która rozpocznie się o godzinie 15:00. Gala zostanie zwieńczona bankietem, który rozpocznie się o godzinie 18:00. Oprócz wydarzenia, równolegle na terenie EXPO Silesia odbędą się Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting 2019, Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting 2019 oraz Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX 2019.

Sponsorem głównym wydarzenia jest 3DGence – jeden z największych i najbardziej znanych na świecie, polskich producentów drukarek 3D. Sponsorem bankietu jest Spectrum Filaments – czołowy polski producent materiałów do druku 3D, będący również jedną z najbardziej znanych polskich firm z branży druku 3D, na rynkach zagranicznych. Partnerem wydarzenia, odpowiedzialnym za wydruk statuetek – Cedryków, jest Integart – autoryzowany dystrybutor HP, w tym drukarek 3D typu MJF.

Jeśli chodzi o Mistrzostwa Polski Druku 3D, oficjalnym partnerem merytorycznym jest PIAP, którego specjaliści są odpowiedzialni za pomiary modeli konkursowych.

W konkursie wzięły udział następujące firmy:

AGENDA WYDARZENIA:

09:00 – rejestracja
10:00 – otwarcie części wystawowej:

  • 3DGence
  • 3D Phoenix
  • F3D Finnotech
  • get3D
  • 3D-TAL

15:00 – rozstrzygnięcie Mistrzostw Polski w Druku 3D
16:00 – rozpoczęcie Gali Rozdania Nagród Polskiej Branży Druku 3D
18:00 – bankiet.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (za wyłączeniem bankietu). Aby móc w nim uczestniczyć wystarczy zarejestrować się za pomocą formularza znajdującego się pod poniższym adresem. Rejestracji można dokonać do dnia 26 lutego 2019 r. do godziny 20:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Dodatkowo, w dniu 27 lutego 2019 r., od godziny 14:00 na hasło „DRUK 3D” osoby, które wjeżdżające na teren EXPO Silesia na Galę nie płacą za parking.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in CD3D