K3D – firma świadcząca usługi druku 3D z użyciem przemysłowych drukarek 3D Stratasys Fortus, rozpoczyna akcję promocyjną, oferując atrakcyjne rabaty w okresie grudnia br. To doskonała okazja aby porównać możliwości jakie daje oryginalna technologia FDM w stosunku do metody FFF, używanej w desktopowych drukarkach 3D.

Drukarki 3D typu FDM Stratasys Fortus to przemysłowe systemy do produkcji przyrostowej doskonale sprawdzające się zarówno w wytwarzaniu części użytkowych jak i szybkim prototypowaniu. Produkty wykonane na tych maszynach charakteryzują się wysoką jakością, tolerancją wymiarową oraz niezrównaną powtarzalnością produkcji. System umożliwia wytwarzanie detali z szerokiej gamy przemysłowych materiałów termoplastycznych takich jak ABS-M30, ASA, NYLON 12, PC-ABS, PC oraz szeregu ich specjalizowanych odmian.

Akcja promocyjna potrwa do końca grudnia 2019 r. Firma K3D jest zlokalizowana w Oleśnicy /k. Wrocławia, szczegółowych informacji nt. realizacji zamówień można uzyskać m.in. tutaj.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like