Kalendarz wydarzeń

13

Mamy początek nowego tygodnia, więc tradycyjnie już pragnę poinformować o nowej – kolejnej funkcjonalności w serwisie. Z uwagi na liczne zapytania i sugestie i prośby, uruchomiliśmy dziś KALENDARZ WYDARZEŃ. Kalendarz znajduje się na dole strony głównej oraz pod docelowym adresem: www.centrumdruku3d.pl/wydarzenia. Na chwilę obecną jest w nim dość pusto gdyż znajdują się tam zaledwie 3 eventy, niemniej jednak mam już nieoficjalne informacje dot. organizacji kolejnych, więc lada moment powinien się on dość mocno zapełnić. Docelowo zamierzamy na nim również wyświetlać terminy naszych szkoleń.

Oprócz samego kalendarza uruchomiliśmy widget odmierzający czas pozostały do najbliższego wydarzenia w naszym kalendarzu. Aktualnie najbliższym wydarzeniem jest nic innego jak IV EDYCJA DNI DRUKU 3D w Kielcach. Kolejnymi są Media Tent w Gliwicach i 3D Print Expo w Moskiwe, których jesteśmy partnerem medialnym.

Po kliknięciu w datę danego eventu pod kalendarzem pojawi się jego pełny tytuł, a po rozwinięciu – szczegółowe informacje w postaci czasu trwania, szczegółowej lokalizacji wraz z mapą Google oraz linku do artykułu poświęconego danemu wydarzeniu.

Jeżeli posiadacie informację o nadchodzącym wydarzeniu lub evencie związanym z drukiem 3D prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected] – z chęcią zamieścimy na ten temat informację w serwisie oraz odnotujemy to w naszym KALENDARZU WYDARZEŃ.

EDIT: zmieniliśmy sposób wyświetlania się wydarzeń z tradycyjnego kalendarza na listę. Nazwa pozostaje bez zmian.

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Od stycznia 2013 roku związany z drukiem 3D.

 • Marek91

  Pierwszy link nie działa, wywala 404.

 • Tomek Kowalski
  • dzięki!

  • Guest

   @Tomek Kowalski:disqus – dziękuję za wspomnienie o Crossweb!

  • @disqus_MVtQvHG2mC:disqus – dziękuję za wspomnienie o Crossweb!

 • FlameRunner

  Kalendarz jest mało czytelny. 🙁

 • Jakub Niespolański

  „Kalendarz wydarzeń” to dobra nazwa. Dlatego proponuję trzymać się języka polskiego i nie pisać o „eventach”. Jako stary anglista, dobrze Ci radzę.
  Aha, „w dniu dzisiejszym” i „na chwilę obecną” zapewniają 1 pkt w skali Barei. 😉
  Ale nie róbmy z tego zagadnienia… 😀

 • Paweł Kalinowski

  Jak dla mnie yes ok 🙂 Dobrze się wyświetla w Operze, w przeciwieństwie do tabeli na stronie druk.xyz, o której wczoraj czytałem. i sprawdzałem.

 • Elegancko. Teraz trzeba go wypełniać, ludzie.

 • Zmieniliśmy sposób wyświetlania eventów. Zamiast tradycyjnego kalendarza dodaliśmy listę – powinno być przejrzyściej i bardziej funkcjonalnie.

  • FlameRunner

   No, i teraz jest znacznie czytelniej.
   Ale i tak się przyczepię. Odliczanie co do sekundy jest absolutnie bez sensu. Nie wystarczy „pozostało: x dni”, z x zmieniającym się o północy?

   • Nie. Chciałem żeby było tak jak tu: http://www.nbadraft.net/. Śledzę tą stronę chyba od 10 lat i odkąd pamiętam zawsze był licznik co do sekundy. Tak mi się to spodobało, że tak to zaproponowałem Bogusławowi, on to tak wdrożył i tak już zostanie.