Mamy początek nowego tygodnia, więc tradycyjnie już pragnę poinformować o nowej – kolejnej funkcjonalności w serwisie. Z uwagi na liczne zapytania i sugestie i prośby, uruchomiliśmy dziś KALENDARZ WYDARZEŃ. Kalendarz znajduje się na dole strony głównej oraz pod docelowym adresem: www.centrumdruku3d.pl/wydarzenia. Na chwilę obecną jest w nim dość pusto gdyż znajdują się tam zaledwie 3 eventy, niemniej jednak mam już nieoficjalne informacje dot. organizacji kolejnych, więc lada moment powinien się on dość mocno zapełnić. Docelowo zamierzamy na nim również wyświetlać terminy naszych szkoleń.

Oprócz samego kalendarza uruchomiliśmy widget odmierzający czas pozostały do najbliższego wydarzenia w naszym kalendarzu. Aktualnie najbliższym wydarzeniem jest nic innego jak IV EDYCJA DNI DRUKU 3D w Kielcach. Kolejnymi są Media Tent w Gliwicach i 3D Print Expo w Moskiwe, których jesteśmy partnerem medialnym.

Po kliknięciu w datę danego eventu pod kalendarzem pojawi się jego pełny tytuł, a po rozwinięciu – szczegółowe informacje w postaci czasu trwania, szczegółowej lokalizacji wraz z mapą Google oraz linku do artykułu poświęconego danemu wydarzeniu.

Jeżeli posiadacie informację o nadchodzącym wydarzeniu lub evencie związanym z drukiem 3D prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected] – z chęcią zamieścimy na ten temat informację w serwisie oraz odnotujemy to w naszym KALENDARZU WYDARZEŃ.

EDIT: zmieniliśmy sposób wyświetlania się wydarzeń z tradycyjnego kalendarza na listę. Nazwa pozostaje bez zmian.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

13 Comments

 1. Pierwszy link nie działa, wywala 404.

  1. @Tomek Kowalski:disqus – dziękuję za wspomnienie o Crossweb!

  2. @disqus_MVtQvHG2mC:disqus – dziękuję za wspomnienie o Crossweb!

 2. Kalendarz jest mało czytelny. 🙁

 3. „Kalendarz wydarzeń” to dobra nazwa. Dlatego proponuję trzymać się języka polskiego i nie pisać o „eventach”. Jako stary anglista, dobrze Ci radzę.
  Aha, „w dniu dzisiejszym” i „na chwilę obecną” zapewniają 1 pkt w skali Barei. 😉
  Ale nie róbmy z tego zagadnienia… 😀

 4. Jak dla mnie yes ok 🙂 Dobrze się wyświetla w Operze, w przeciwieństwie do tabeli na stronie druk.xyz, o której wczoraj czytałem. i sprawdzałem.

 5. Elegancko. Teraz trzeba go wypełniać, ludzie.

 6. Zmieniliśmy sposób wyświetlania eventów. Zamiast tradycyjnego kalendarza dodaliśmy listę – powinno być przejrzyściej i bardziej funkcjonalnie.

  1. No, i teraz jest znacznie czytelniej.
   Ale i tak się przyczepię. Odliczanie co do sekundy jest absolutnie bez sensu. Nie wystarczy „pozostało: x dni”, z x zmieniającym się o północy?

   1. Nie. Chciałem żeby było tak jak tu: http://www.nbadraft.net/. Śledzę tą stronę chyba od 10 lat i odkąd pamiętam zawsze był licznik co do sekundy. Tak mi się to spodobało, że tak to zaproponowałem Bogusławowi, on to tak wdrożył i tak już zostanie.

Comments are closed.

You may also like

More in News