Druk 3D pomaga w realizacji najbardziej niekonwencjonalnych i niecodziennych pomysłów, dedykowanych do różnych zastosowań. Rozwiązania Zortrax pozwalają na wytwarzanie unikatowych produktów w domowym zaciszu, przy tym gwarantując przystępną cenę.  

Zortrax to jedna z najpopularniejszych polskich firm, dostarczająca rozwiązania z zakresu technologii przyrostowych. W ofercie producenta znajdują się zarówno przemysłowe drukarki 3D, jak i desktopowe wersje.

Remy Vivarini, influencer z Besançon we Francji jest znany z projektów kasków ochronnych dla… swojego kota! Pupil towarzyszy mu w trakcie wycieczek motorowerowych, dlatego właściciel postanowił stworzyć dla niego stylowy kask. Tym razem zaprojektował i wydrukował kask inspirowany superbohaterem- IronManem. 

Kask wydrukowany na urządzeniu Zortrax szybko stał się wirusowy, zarówno w lokalnych, jak i globalnych kanałach social media. Zapraszamy do zapoznania się z video z procesu tworzenia: 

Trwająca na stronie producenta trwa promocja z okazji Czarnego Tygodnia jest idealną okazją do nabycia urządzeń i materiałów Zortrax. Produkty w promocyjnych cenach można dostać od 27 listopada do 4 grudnia w sklepie internetowym marki. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapraszamy na stronę internetową. 

Patrycja Gwiazda
Inżynier biomedyczny zainteresowany niekonwencjonalnym i innowacyjnym podejściem do medycyny oraz jej połączeniem z nowoczesną technologią.

    Comments are closed.

    You may also like