get3D – wiodący dystrybutor rozwiązań druku 3D, wprowadza na Polski rynek produkty 3D znanej marki KODAK. Zawarta umowa dystrybucyjna obejmuje całość oferty KODAK z branży druku 3D czyli zarówno drukarkę KODAK Portrait jak i kompatybilne z nią filamenty. get3D oprócz dystrybucji zapewniać będzie także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

KODAK Portrait to desktopowa drukarka 3D, wyposażona w dwa ekstrudery, umożliwiająca wytwarzanie addytywne nawet najbardziej skomplikowanych geometrii z wykorzystaniem rozpuszczalnego w wodzie materiału podporowego. System dwóch ekstruderów daje równocześnie możliwość druku 3D z dwóch materiałów czy kolorów w ramach jednego modelu, zapewniając komfortową i bezpieczną pracę

Dodatkowo, urządzenie charakteryzują następujące funkcje i elementy wyposażenia:

  • całkowicie zamknięta komora robocza z filtrem powietrza,
  • automatyczne poziomowanie platformy,
  • specjalne pojemniki na materiał zapewniające optymalne warunki przechowywania filamentów podczas pracy,
  • łączność WiFi/LAN,
  • kolorowy panel dotykowy,
  • wbudowana kamera,
  • możliwość integracji drukarki 3D z chmurą KODAK.

Drukarka KODAK Portrait to urządzenie, które sprawdzi się w biurze projektowym, szkole czy uczelni, ale zakres jej zastosowań jest o wiele szerszy – obejmuje także drukowanie funkcjonalnych prototypów czy elementów finalnych.

Oferta materiałów KODAK obejmuje zarówno podstawowe materiały – PLA+, ABS czy HIPS,  jak również filamenty ulepszone, wśród nich  Tough PLA, elastyczny FLEX 98, przemysłowy NYLON 6 i NYLON 12 oraz PETG i wodorozpuszczalny PVA. Wszystkie rolki dostarczane są w specjalnie opracowanym aluminiowym opakowaniu zabezpieczającym, pozwalającym na ich co najmniej dwuletnie przechowywanie bez utraty jakości. Wbudowane w oprogramowanie profile drukowania 3D z tych materiałów pozwalają na proste i łatwe uzyskanie doskonałych efektów bez konieczności ręcznego dobierania wielu parametrów.

Drukarki i filamenty w ciągu kilku dni dostępne będą w sklepie internetowym get3D oraz w sieci resellerów.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować