Kolejni resellerzy Zortraxa na rynku polskim – Printila i Materialination

13

Zaledwie w poniedziałek informowaliśmy o tym, iż Get3D.pl zostało pierwszym autoryzowanym resellerem Zortraxa w Polsce, a tymczasem trzy dni później do grona firm sprzedających produkty tej firmy dołączyły dwie kolejne – Printila i Materialination. Co więcej, z informacji jakie posiadam wynika, iż lada moment do w/w wymienionej trójki dojdą kolejne firmy. Czyżby wzorem Omni3D z poprzednich kilku miesięcy drukarki 3D M200 miałyby pojawić się w (niemalże) każdym sklepie internetowym z drukarkami 3D w Polsce?

Jeśli chodzi o Printilę, to podobnie jak w przypadku Get3D.pl drukarki 3D Zortraxa są dostępne natychmiast od ręki. Materialination każe na nie czekać przez bliżej nieokreślony okres czasu, jednakże w zamian za to, oferuje je w nieco niższej cenie (-200,00 PLN netto na 1 szt.).

W obydwu firmach zachodzi ostatnimi czasy sporo zmian. Printila wprowadziła do sprzedaży nowatorski produkt do formowania rotacyjnego – Printilę ROTO, ponadto spółka Generum, będąca właścicielem tej marki, uruchomiła projekt druk.xyz, będący platformą do automatycznej wyceny usług druku 3D on-line z możliwością ich zamawiania. Wkrótce będę mógł również poinformować o kolejnym newsie związanym z tą firmą. Jeśli chodzi o Materialination to firma uruchomiła z kolei nowy projekt szkoleniowy (Akademia Materialination) oraz zajęła się serwisem RepRapów. Podzieliła się również na dwie spółki – Materialination Sp. z o.o. i nowo powołaną Materilination Group Sp. z o.o.

Kolejne newsy związane z powiększającą się (w zastraszającym tempie) siecią resellerów Zortraxa – już wkrótce…

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.