Szanowni Państwo, drodzy Czytelnicy – pragniemy poinformować, że po blisko ośmiu latach funkcjonowania, w dniu 01.12.2020 r. zamykamy nasz oficjalny profil na Facebook. Jedynym kanałem społecznościowym, który umożliwia bezpośredni kontakt z nami jest LinkedIn. Nasze wpisy i publikacje na temat technologii przyrostowych można także odnaleźć na platformie Quora – zarówno na polskiej jak i anglojęzycznej wersji. Równocześnie pragniemy poinformować, że z dniem 23.11.2020 na łamach Centrum Druku 3D uruchomiliśmy czat, za pomocą którego można bezpośrednio pytać nas i konsultować z nami rzeczy dotyczące druku 3D.

Nasza decyzja o wygaszeniu profilu na FB ma związek ze zmianami jakie jakiś czas temu zaszły na tej platformie. Nie mamy poczucia, aby treści jakie tam publikowaliśmy były zgodne z kierunkiem, w jakim FB podążył i nie wydaje nam się, abyśmy tam pasowali. Dodatkowo, oferta handlowa FB nie odpowiada nam i nie zamierzamy z niej korzystać – co w naturalny sposób wiąże się z określonymi konsekwencjami dot. zasięgów naszych publikacji na jakie możemy liczyć. Nie krytykujemy tego, nie zżymamy się na to – uznaliśmy po prostu, że lepiej będzie jak stamtąd odejdziemy. Nic więcej. Tyle.

Równocześnie jakiś czas temu zaczęliśmy eksplorować inne kanały komunikacji i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni z osiąganych rezultatów. Na platformie LinkedIn od pewnego czasu publikujemy trzy cykle artykułów, pojawiające się w każdy poniedziałek, środę i piątek.

Zaczęły się tam pojawiać także ekskluzywne treści niedostępne nigdzie indziej:

3D printing with PP (polypropylene) – part shrinkage vs. cold printbed test

Równocześnie mamy w planach kolejne publikacje, które będą sukcesywnie zwiększać nasze zasięgi. Niedawno stworzyliśmy także własną grupę na LinkedIn, która w niedalekiej przyszłości będzie pełnić bardzo ważną rolę w pewnym projekcie edukacyjnym, nad którym pracujemy.

Nasze autorskie publikacje można także znaleźć na platformie Quora – dotyczą w większości tematyki druku 3D, jednakże znajdziecie tam również nasze wpisy na temat tematyki startupowej.

Pod koniec listopada br. na łamach Centrum Druku 3D pojawiła się także nowa funkcjonalność w postaci czatu. Okno czatu znajduje się w prawym dolnym rogu serwisu – czat jest aktywny w godzinach pracy naszego biura, tj. 09:00 – 17:00. Poza tymi godzinami, z poziomu czatu można w łatwy i szybki sposób napisać do nas krótkiego maila – zwyczajowo odpowiadamy nawet do późnych godzin wieczornych. Zachęcamy do korzystania i kontaktu.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Comments are closed.

You may also like

More in CD3D