Fenner Drives, producent NinjaFlex – super elastycznego filamentu dla niskobudżetowych drukarek 3D ogłasza konkurs na imię dla swojego ninja, który jest symbolem tej linii materiałów do druku 3D. Do wygrania są trzy szpule wybranego materiału oraz dożywotnia sława. Ponadto, jeżeli zdecydujecie się na udział w ankiecie, otrzymacie szansę wylosowania kolejnej nagrody w postaci aż dziewięciu szpul wybranego filamentu. Konkurs trwa do końca maja br., a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 11 czerwca. Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć ukończone 18 lat i władać w miarę dobrze w języku angielskim. Imię dla ninja musi również być anglojęzyczne.

NinjaFlex jest materiałem bardzo elastycznym, lecz również bardzo kłopotliwym w użyciu. Nie każda drukarka 3D daje sobie z nim radę – można wręcz powiedzieć, że im więcej w danej drukarce RepRapa, tym lepsze wyjdą efekty z drukowania tym filamentem. Materiał idealnie sprawdza się w produkcji case`ów na smartfony oraz wszelkiego rodzaju detali, które muszą być elastyczne i ciągliwe. Obiekty wydrukowane z NinjaFlex mogą służyć np. za uszczelki – choć wymaga to wcześniej dokładnego sprawdzenia.

NinjaFlex 02

Jeśli chodzi o sam konkurs, to można wziąć w nim udział pod tym adresem. Warto również zapoznać się z regulaminem konkursu (tylko w języku angielskim). Generalnie jeśli ktoś ma chęć, może z powodzeniem spróbować wziąć udział w jednym lub drugim projekcie. Wartość rynkowa pierwszej nagrody wynosi 180$, a drugiej 540$.

Źródło: www.fennerdrives.com
Grafika: [1] [2]

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w News