Drukarka 3D HBot autorstwa wrocławskiej firmy 3D Printers, to jedna z najbardziej znanych i cenionych konstrukcji na rynku. Wyposażona w autorską elektronikę Sunbeam, a przede wszystkim bardzo duży jak na FDM obszar roboczy na poziomie 30 x 30 x 30 cm, słynie z wysokiej jakości wydruków oraz niezawodności. Nie przez przypadek, urządzenie zajęło II miejsce w wyścigu o tytuł NAJLEPSZEJ POLSKIEJ DRUKARKI 3D 2014 w plebiscycie branżowym CD3D, zaraz za słynnym Zortraxem M200. Teraz przed każdą z firm stoi jedyna w swoim rodzaju okazja – możliwość zdobycia HBota… ZUPEŁNIE ZA DARMO! 3D Printers organizuje konkurs, w którym nagrodą główną jest ta niezwykła  drukarka 3D. CD3D ma zaszczyt być oficjalnym partnerem konkursu!

Co trzeba zrobić aby zdobyć nagrodę główną? Wystarczy prowadzić własną firmę, zgłosić swój udział w konkursie oraz przesłać do organizatora pomysł na jak najciekawsze wykorzystanie drukarki 3D w swoim biznesie lub prowadzonej działalności. Liczy się kreatywność! Pomysł może być zupełnie nowy, lub być już realizowany na zupełnie innym urządzeniu – a dzięki HBotowi może zostać wyniesiony na zupełnie nowy poziom. Zakres rozwiązań jest bardzo szeroki: pomysł może upraszczać, przyspieszać lub optymalizować dotychczasową pracę firmy lub przedsiębiorstwa, tworząc zupełnie nową wartość, lub zwiększając komfort pracy.

Do wygrania są:

 • I MIEJSCE – drukarka 3D HBot
 • II MIEJSCE – 50% bon rabatowy na nową drukarkę 3D HBot
 • III MIEJSCE – bon o wartości 250 PLN na dowolne zakupy w sklepie on-line 3D Printers.

HBot 3D v1_1 01

Zasady uczestnictwa w konkursie:

 • prowadzenie własnej działalności gospodarczej, stowarzyszenia lub instytucji publicznej
 • przesłanie na adres mailowy firmy 3D Printers – [email protected] informacji o chęci wzięcia udziału w konkursie (wraz z oświadczeniem o możliwości reprezentowania firmy, pełną nazwą firmy, adresem siedziby, NIP i/lub REGON, imieniem i nazwiskiem osoby reprezentującej firmę, adresem e-mail i numerem telefonu kontaktowego)
 • po otrzymaniu od organizatora potwierdzenia zakwalifikowania do konkursu, przesłanie na ten sam adres pracę konkursową w postaci opisu koncepcji upraszczającej lub przyspieszającej pracę firmy, zmniejszającej koszty, tworzącej nową wartość, dającej nowe możliwości dotychczas nieosiągalne bez druku 3D etc.
 • praca konkursowa powinna zawierać opis pomysłu, opis korzyści osiąganej dzięki drukowi 3D, opcjonalne zdjęcia lub filmy
 • przykładowy plik STL, który zostanie wydrukowany przez 3D Printers.

HBot 3D v1_1 02

Termin zgłaszania prac konkursowych upływa z końcem lutego (28.02.2015 r.), natomiast zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas V edycji Dni Druku 3D w Kielcach, 11 marca 2015 r.

Wszelkich informacji szczegółowych na temat konkursu udziela organizator. Prosimy również o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem konkursu. My ze swojej strony zapraszamy do wzięcia w nim udziału, ponieważ nagroda główna jest naprawdę tego warta!

3D Printers konkurs

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

2 Komentarze

 1. Czy szkielet piramidy prezentowanej na jednym ze zdjęć został wydrukowany bez podpór? Ciekawa jestem 🙂

  1. Tak element został wydrukowany bez podpór 🙂

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować