W najbliższą sobotę zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie weekendowym, którego patronem jest tym razem brytyjska firma D&R 3D Filament. Do wygrania będzie nowy materiał w ofercie firmy – BIOFLEX. Zwycięzca otrzyma 1 rolkę o wadze 1 kg, natomiast za zajęcie II i III miejsca – zamiast zwyczajowych 100 gram, wygrani otrzymają po 0,5 kg tego samego materiału!

Firma D&R 3D Filament może być stosunkowo mało znana wśród polskich klientów, niemniej jednak w branży producentów drukarek 3D jest ona doskonale znana – zarówno w Polsce jak i na świecie. Została założona w 2014 roku, jednakże w szybkim czasie zdobyła bardzo dobrą reputację, zapewniając wysokiej jakości materiały do druku 3D. Oprócz własnej gamy produktów, oferuje również materiały wykonywane na zamówienie, szpule oraz usługi pakowania dla klientów korporacyjnych.

Twórcy firmy mają bardzo bogate doświadczenie w branży druku 3D, przez wiele lat pracując dla największych firm z branży druku 3D z USA. Siedziba firmy mieści się w Wielkiej Brytanii, tam też są produkowane jej filamenty. Sami do tej pory mieliśmy przyjemność testować kilka z nich i ich jakość oraz bardzo niska kurczliwość w przypadku ABS (i jego pokrewnych), świetnie sprawdza się w produkcji dużych i wymagających wydruków (materiały były testowane głównie na Zortraxie M200).

BIOFLEX – nowy materiał biodegradowalny, jest stworzony na bazie PLA i jest dostępny w 6 kolorach. Ma bardzo wyśrubowaną tolerancję wymiarową, nie przekraczającą 0,05 mm. Filamenty D&R 3D Filament można kupić w kraju od polskiego dystrybutora – firmy Semicon.

Zasady konkursu niezmiennie takie same:

  • w najbliższą sobotę (08.08.2015), w godzinach 10:00 – 15:00, na CD3D pojawi się artykuł konkursowy, w którym zostaną zadane trzy pytania
  • pytania będą dotyczyły firmy D&R 3D Filament, jak również oferowanych przez nią produktów
  • osoba, która jako pierwsza prześle prawidłowe odpowiedzi na adres e-mail: [email protected], wygrywa nagrodę główną, w postaci 1 kg materiału BIOFLEX
  • osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają po 0,5 kg materiału BIOFLEX
  • ogłoszenie wyników nastąpi tego samego dnia, o godzinie 20:00
  • zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie nam kompletu danych kontaktowych do siebie, aby móc rozdystrybuować zdobyte nagrody.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie!

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News