Lenso

Lenso Sp. z o.o.

DANE FIRMY:

Lenso Sp. z o.o.
ul. Madalińskiego 3
61-509 Poznań
Polska

Telefon: (+48) 61 894 78 93

Email[email protected]
WWWwww.lenso.com.pl

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

Lenso Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem optycznych systemów pomiarowych firmy GOM w Polsce. Systemy firmy GOM są z powodzeniem stosowane w działach kontroli jakości, rozwoju i produkcji na całym świecie, głównie w motoryzacji, przemyśle lotniczym oraz jednostkach badawczych. Wybranymi użytkownikami firmy GOM w Polsce : Volkswagen, Indesit, Kirchhoff, Elektrolux, Gedia, Gestamp, Neo-Tec, Schmidt, Tensho, Trag, Wielton, EBCC i wielu innych. 

Sprzedaż systemów pomiarowych 

Wykonujemy prezentacje systemów pomiarowych firmy GOM w naszej siedzibie w Poznaniu lub na miejscu u Klienta. Zapewniamy dobór odpowiedniej maszyny pomiarowej do konkretnej aplikacji i zastosowania.

Wdrożenie i szkolenia 

Przeprowadzamy pełny proces instalacji i wdrożenia systemów pomiarowych w polskim przemyśle, uczelniach i jednostkach badawczych. Wykwalifikowani pracownicy wykonują również szkolenia z obsługi maszyn pomiarowych oraz oprogramowania do analizy wymiarowej firmy GOM.

Pomoc techniczna 

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne dla naszych produktów za pośrednictwem poczty e-mail czy rozmowy telefonicznej. Pomagamy w aplikacjach i wdrożeniach optycznych maszyn pomiarowych. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

OFERTA:

Oferujemy szeroki zakres maszyn pomiarowych do skanowania 3D, pomiaru przemieszczeń i odkształceń 3D oraz specjalistyczne oprogramowanie do obróbki chmury punktów i analizy wymiarowej.

  • ATOS –współrzędnościowy skaner 3D
  • ATOS ScanBox –  automatyczny system skanowania 3D
  • ATOS Capsule – urządzenie do precyzyjnych pomiarów optycznych firmy GOM
  • TRITOP – optyczna maszyna współrzędnościowa CMM
  • ARAMIS – system do pomiaru przemieszczeń i odkształceń 3D całych powierzchni
  • PONTOS – system do pomiaru przemieszczeń 3D w pojedynczych punktach
  • ARGUS – system do pomiaru tłoczności blach

Oprogramowanie:

  • ATOS Professional i GOM Inspect – oprogramowanie do analizy danych pomiarowych 3D pochodzących z systemów GOM, skanerów 3D, skanerów laserowych, tomografów komputerowych, WMP i innych źródeł. Stosowany w procesach opracowywania produktów, kontroli jakości i kontroli produkcji. Służy jako oprogramowanie kontrolne, przeglądarka 3D, narzędzie komunikacji i oprogramowanie do konwersji danych CAD.
  • ARAMIS Professional i  GOM Correlate – oprogramowanie do cyfrowej korelacji obrazu (DIC) i śledzenia ruchu w przestrzeni 3D, celem uzyskania rozległego zrozumienia badań materiałów oraz statycznego i dynamicznego testowania materiałów i komponentów.

Oferta edukacyjna – to kompletny zestaw przeznaczony do teoretycznego i praktycznego nauczania w szkołach, uczelniach wyższych i uniwersytetach. Pakiet edukacyjny firmy GOM zawiera osprzęt oraz oprogramowanie, a także gotowe do użycia ćwiczenia laboratoryjne oraz materiały wykładowe z informacjami niezbędnymi do przeprowadzenia zajęć. Dodatkowo firma Lenso oferuje praktyczne szkolenia dla instruktorów oraz wsparcie od doświadczonych inżynierów.

ATOS dla Edukacji – osprzęt i oprogramowanie dedykowane do skanowania 3D oraz inspekcji
ARAMIS dla Edukacji – osprzęt i oprogramowanie dedykowane do badania materiałów

Brak możliwości dodawania komenarzy

Więcej w Lenso