MakerBot oficjalnie w Polsce!

0

MakerBot – słynny producent niskobudżetowych drukarek 3D, a od nie dawna również skanerów 3D, ma od dziś swoje oficjalne przedstawicielstwo w Polsce. MakerBot Dealer oficjalne ogłoszenie swojej działalności ma zaprezentować dopiero w przyszłym tygodniu, ale już dziś możecie przeczytać tę informację w naszym serwisie. Wkrótce na CENTRUM DRUKU 3D opublikujemy pierwsze, pełne zestawienie wszystkich drukrek 3D jakie można kupić w Polsce, tam też znajdzie się informacja o dedykowanych cenach MakerBota na nasz kraj.

MakerBot w Polsce

Oficjalna prezentacja Dealera będzie miała miejsce w przyszłym tygodniu w dniach 5-8 Września, podczas III edycji Festiwalu Przemiany w Centrum Nauki Kopernik, w Warszawie. Informacje na ten temat będzie można śledzić na bieżąco na stronie Dealera: www.makerbotdealer.pl. My również będziemy starali się relacjonować wszystkie ważniejsze informacje z tym związane i być może odwiedzić stoisko MakerBota w Warszawie.

Do tej pory drukarki 3D MakerBot można było jedynie kupować bezpośrednio z USA lub od jego zagranicznego dystrybutora, ewentualnie próbować tego w „sklepie” Materialination. Na szczęście już wkrótce będzie można to zrobić w normalny, cywilizowany sposób, jak czyni to większość mieszkańców z krajów Europy. Gdy tylko pojawi się więcej informacji na ten temat, z pewnością o tym poinformujemy.

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.