Zarząd spółki Zortrax S.A. z siedzibą w Olsztynie poinformował, że w dniu 4 listopada 2021 r. Pani Małgorzata Misiewicz złożyła rezygnację z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu Spółki. Rezygnacja została złożona z przyczyn osobistych. Aktualnie zarząd Zortrax reprezentuje wyłącznie Mariusz Babula, który objął funkcję prezesa 17 września br.

Jest to niespodziewany finał dość dużej karuzeli stanowisk w zarządzie największego, polskiego producenta drukarek 3D. Małgorzata Misiewicz, która od 2016 r. pełniła funkcję dyrektor biura zarządu i prokurenta w Zortrax, została powołana na stanowisko prezesa w czerwcu 2021 r., w chwili gdy firma połączyła się z Corelens, wchodząc dzięki temu na giełdę papierów wartościowych New Connect. W połowie września została wiceprezesem spółki, ustępując miejsca Mariuszowi Babula. Teraz odchodzi z zarządu całkowicie.

Równocześnie Misiewicz pozostaje wg oficjalnych dokumentów prezesem spółki zależnej Zortrax – Zortrax Dental SA, specjalizującej się w rozwiązaniach dedykowanych dla branży stomatologicznej.

Źródło: www.bankier.pl

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like