Mini-komputera o wdzięcznej nazwie Raspberry Pi nikomu nie muszę przedstawiać. Dzięki tej niewielkiej płytce jesteśmy w stanie nie tylko opanować elektronikę czy nauczyć się programowania, ale również zbudować domowe centrum rozrywki czy choćby tablet.

Internet jest pełen oryginalnych projektów, które zostały stworzone właśnie na bazie “Maliny”. Jeśli jesteśmy posiadaczami owej płytki to warto się zaopatrzyć w specjalną obudowę chroniącą naszą płytkę przez różnego rodzaju urazami.

Jeśli mamy dostęp do drukarki 3D to taką obudowę możemy wydrukować. W internecie istnieje setki najróżniejszych wariantów obudów do Raspberry Pi. Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować obudowę , która na pewno przypadnie wszystkim elektronikom-łasuchom do gustu 🙂

m1

Jak na pewno już na pewno zdążyliście zauważyć ten ochronny case wyglądem przypomina świeżo upieczone ciasto. Chyba nie ma bardziej odpowiedniej obudowy dla naszej “Malinki”. Jeśli komuś przypadła ona do gustu, a na pewno znajdą się takie osoby to jest ona dostępna pod tym adresem.

m2

Jeśli macie dostęp do drukarki 3D to nie zwlekajcie ani chwili i jak najszybciej wydrukujcie tą niesamowitą obudowę i cieszcie się świeżym “nowym”  wdziankiem dla swojej maliny.

Żródło: www.fabbaloo.com

Zdjęcia: [1][2][3]

Łukasz Czuba
Miłośnik druku 3D. Elektronik-amator, szkoleniowiec i konstruktor. Członek lubelskiego FabLabu i Makerspace. Miłośnik literatury s-f, gier strategicznych, kotów oraz herbaty.

    Brak możliwości dodawania komenarzy

    Może cię również zainteresować

    Więcej w Projekty 3D