MANTA S.A. – największy polski producent sprzętu RTV i AGD (jak również oficjalny Partner Ekstraklasy), ogłosił niedawno swoje plany dotyczące wprowadzenia nowych linii produktowych do swojej oferty. Firma słynąca z produkcji najprzeróżniejszych produktów (począwszy od telewizorów, radioodtwarzaczy, tabletów i kamer poprzez telefony, smartfony i smartwatche, a skończywszy na sprzęcie AGD), zamierza w tym roku poszerzyć swoją ofertę o produkty związane z wyposażeniem tzw. inteligentnych domów jak również… drukarek 3D. Na razie MANTA nie zdradza więcej szczegółów jakkolwiek wkrótce ma ogłosić bardziej konkretne informacje.

MANTA powstała w 1998 roku zaczynając od mocnego wejścia w rynek odtwarzaczy DVD i dekoderów DVB-T, z czasem poszerzając swoją ofertę aż do 19 linii produktowych. Firma informuje, iż zainwestowała ponad 10 milionów PLN w badania nad rozwojem nowych produktów i obecnie swoją uwagę skupia na wprowadzeniu nowej generacji smartfonów, rozwiązań dla inteligentnych domów oraz właśnie drukarek 3D.

Chcielibyśmy zaakcentować naszą silną pozycję na rynku, prezentując całkowicie nowe produkty, które będą się bardzo różnić od naszej dotychczasowej oferty. Zainwestowaliśmy ponad 10 milionów złotych w badania i rozwój produktów, dlatego jesteśmy przekonani, że nasze nowe produkty pozytywnie zaskoczą – także te osoby, które do tej pory nie miały styczności z marką Manta.

Katarzyna Śliwińska, Marketing & PR Manager Manta S.A.

Wejście tak dużego gracza – na dodatek z Polski, w branżę druku 3D może wywołać sporo zamieszania na rynku, ponieważ firma dysponuje nie tylko dużymi zasobami produkcyjnymi, lecz również doskonale rozwiniętymi kanałami dystrybucji i sprzedaży.

Źródło: www.manta.com.pl via www.printila.pl

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

2 Komentarze

  1. Pewnie zrobi jak Dremel

  2. Prochu nie wymyślą!

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w News