Matsuura, brytyjski dostawca zaawansowanych technologii produkcyjnych, w tym drukarek 3D, dostarczył już blisko 70 przemysłowych drukarek 3D firmy HP do użytkowników końcowych w Wielkiej Brytanii i Europie. Firma, która na początku tego roku otworzyła swoje nowe centrum wytwarzania przyrostowego w Leicestershire, została niedawno nagrodzona nagrodą HP 3D Partner Award za sprzedaż największej liczby systemów HP Multi Jet Fusion w Wielkiej Brytanii i Europie w 2022 r.

Peter Harris, Matsuura Additive Manufacturing Manager w Matsuura Machinery Ltd, powiedział po odebraniu nagrody: „To wielkie uznanie dla fantastycznego zespołu, który zbudowaliśmy w Matsuura w ciągu ostatnich czterech lat” – oraz dla wielomilionowej inwestycji, którą Matsuura UK zaimplementowała w naszym najnowocześniejszym Centrum Wytwarzania Addytywnego w Leicestershire”.

Matsuura sprzedawała maszyny firmom takim jak Incremental Engineering, która regularnie wykorzystuje tę technologię do zastosowań w produkcji masowej, w tym do produkcji 5000 części dla użytkowników końcowych w ciągu jednego 12-godzinnego wydruku. Inni klienci to brytyjscy dostawcy usług to Paragon, Printing Portal, AMufacture i All 3D Labs.

Wraz z rozbudową swojego Additive Manufacturing Center, Matsuura twierdzi, że zapewnia pełny wgląd w proces wytwarzania addytywnego z kolejnymi drukarkami 3D od Desktop Metal i Roboze wraz z technologią przetwarzania końcowego od DyeMansion.

Źródło: www.matsuura.co.uk

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like