Mediatorem pomiędzy głową i dłońmi musi być serce

0

Tak mniej więcej brzmi tytuł najnowszej płyty legendy brazylijskiego thrashu – SEPULTURY. Płyta ma zostać wydana w tym roku i ma zawierać 14 utworów w tym cover DEATH – „Zombie Ritual„, który miał przyjemność już gościć na naszych łamach w formie utworu tygodnia. Płyta została wyprodukowana przez Rossa Robinsona, znanego ze współpracy ze SlipKnotem, KoRnem, czy Soulfly, jak również producenta ostatniej płyty SEPULTURY nagranej w klasycznym składzie z lat 80/90-tych – „Roots” z 1996 roku.

Sepultura

Album został zainspirowany filmem „Metropolis” Fritza Langa z 1927 roku, jednakże w przeciwieństwie do wcześniejszych płyt „Dante XXI” (inspirowane „Boską komedią„) czy „A-Lex” (inspirowane „Mechaniczną pomarańczą„) nie jest koncept albumem. „The Mediator Between Head And Hands Must Be The Heart” to pierwszy album od lat, nagrany przez zespół poza Brazylią. Na płycie gościnny udział wziął Dave Lombardo, ex-perkusista SLAYER, grający obecnie w swoim autorskim projekcie PHILM.

Oficjalna lista utworów jest następująca:

  1. Trauma Of War
  2. The Vatican
  3. Impending Doom
  4. Manipulation Of Tragedy
  5. Tsunami
  6. The Bliss of Ignorants
  7. Grief
  8. The Age Of The Atheist
  9. Obsessed
  10. Da Lama ao Caos (cover CHICO SCIENCE & NAÇÃO ZUMBI)

Do tego w bonusach dojdzie wspomniane „Zombie Ritual” oraz 3 kolejne utwory. Premiera płyty będzie miała miejsce za dwa miesiące, 25 października.

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.