Dystrybutor drukarek 3D MTT Polska i nowo powstała firma Technology Applied, zajmująca się usługowym drukiem 3D łączą siły. Dzięki współpracy, firmy mogą poszerzyć swoją ofertę. Firma MTT Polska zyskała dostęp do druku w technologii SLS na jednej z największych maszyn tego typu w Polsce. Technology Applied zyskał partnera w technologii SLA, zapewniającego dostęp do najwyższej klasy sprzętu i specjalistów w tej technologii.

MTT Polska jest dystrybutorem profesjonalnych drukarek 3D włoskiej firmy DWS. Jako jedyny dystrybutor w Polsce posiada w ofercie specjalistyczne drukarki 3D dla jubilerów (seria J) i przemysłu (seria X) a także niskobudżetowe drukarki 3D XFAB. Technology Applied jest firmą produkcyjną świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wytwarzania addatywnego. W jej parku maszynowym znajduje się jedna z największych maszyn pracujących w technologii SLS w Polsce, w postaci drukarki 3D z rodziny maszyn P3 renomowanej, niemieckiej firmy EOS. Komora robocza urządzenia to 34 x 34 x 60 cm. W swojej ofercie firma posiada również usługi druku 3D w technologii FDM na maszynie Stratasys Fortus i PolyJet, na maszynie Objet Connex 500. W niedługim czasie poszerzy swoją ofertę o technologię SLA o najwyższych parametrach dokładności i szerokiej gamie żywic.

Zarządzający obydwiema firmami liczą na udaną współpracę. Tak komentuje jej rozpoczęcie Bartłomiej Jarkiewicz z MTT Polska:

Dla naszej firmy umowa ta jest strategicznym posunięciem. Dzięki zapleczu technologicznym jakie posiada Technology Applied możemy zacząć oferować usługi druku 3D na najwyższym poziomie, do którego przyzwyczailiśmy już naszych klientów. Jednocześnie nie stajemy się konkurencją dla innych firm usługowych, które zaopatrujemy. Dalej będziemy wspierać naszych klientów dostarczając im najwyższej jakości technologię, a także szeroką gamę usług.

XFAB 04

Tak postrzega ją Jarosław Kozak z Technology Applied:

Firma Technology Applied jest w 100% Polskim dostawcą profesjonalnych i przemysłowych usług druku 3D. Zawiązanie współpracy z firmą taką jak MTT Polska uważamy za istotny czynnik rozwoju przedsiębiorstwa, który w sposób bezpośredni przełoży się na oferowane przez nas rozwiązania. Razem patrząc w przyszłość możemy zrobić więcej dla Polskiej branży druku 3D.

Z uwagi na podpisaną umowę i start współpracy spółki przygotowały ofertę specjalną. Każdy wydruk zamówiony do końca sierpnia będzie objęty zniżką 10%.

Technology Applied 01

Wiadomość o nowym, poważnym graczu w branży z pewnością ucieszy klientów oraz wpłynie korzystnie na konkurencyjność ofert na rynku profesjonalnych usług druku 3D.

Więcej informacji o obu firmach na stronach:

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować