MTT Polska, polski dystrybutor urządzeń DWS Systems, uruchomił sklep internetowy z filamentami, żywicami, proszkami do drukarek SLS oraz akcesoriami do druku 3D. W ofercie sklepu znalazły się filamenty Noctuo, żywice DWS, prochy Sinterit oraz akcesoria Micro Swiss. Za pośrednictwem sklepu można również kupić drukarki 3D takich firm jak Zortrax, Flash Forge, DWS, Sinterit.

Dzięki współpracy z Bankiem ING i aplikacją Twisto za zakupy do 500 zł klienci indywidualni oraz prowadzący Jednoosobowe Działalności Gospodarcze mogą zapłacić nawet 45 dni po zamówieniu. Bez rejestracji i podawania wrażliwych danych klient firmy od razu otrzyma 21 dniowy termin płatności. Żeby uzyskać kredyt kupiecki do 5000 zł nawet na 45 dni potrzebne będzie założenie konta i weryfikacja w systemie Twisto.

To korzystna oferta, szczególnie dla małych punktów usługowych, które w ten sposób za materiał wykorzystywany w projekcie mogą zapłacić po rozliczeniu się z klientem.

MTT Polska kredytując w ten sposób działalność swoich klientów chce wspierać ich w rozwoju usług druku 3D na Polskim rynku. Firma cały czas rozszerza portfolio dostępnych produktów, dlatego warto z uwagą śledzić sklep internetowy MTT i wypatrywać szczególnie atrakcyjnych ofert.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować