MTT Polska

MTT Polska Sp. z o.o.

DANE FIRMY:

MTT Polska Sp. z o.o.
ul. Siodlarska 12 lok.5
01-464 Warszawa
Polska

Telefon: (+48) 22 532 20 00

Email[email protected]
WWWwww.mtt.net.pl 
WWWwww.mttpolska.pl

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

Firma MTT Polska Sp z o.o. działa na polskim rynku od blisko 25 lat. Zdobyte doświadczenie i kwalifikacje naszych pracowników pozwoliły nam stworzyć kompleksową ofertę oraz zapewnić sprawną obsługę naszych klientów na terenie całego kraju. Od lat zajmujemy się sprzedażą zaawansowanego sprzętu biurowego oraz obsługą serwisowo-techniczną maszyn biurowych. Obecnie zaopatrujemy ponad 2000 kontrahentów, naszymi klientami są małe i średnie firmy, duże przedsiębiorstwa, międzynarodowe koncerny, urzędy, szkoły i uczelnie.

Dostosowując się do różnorodnych potrzeb klientów postawiliśmy na niezależność i współpracę z wieloma producentami urządzeń biurowych. Dzięki szerokiej gamie oferowanego sprzętu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie urządzenia do konkretnych wymagań klienta.

Nasze działania nakierowane są na rozwój, dlatego z pasją tworzymy dział drukarek 3D. W tej nowej technologii widzimy szansę na rozwój naszych klientów oraz naszej firmy. Dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i wiedzę w tej dziedzinie uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach czy projektach badawczych. W swojej ofercie posiadamy drukarki czołowych producentów polskich i zagranicznych. Nasi specjaliści nakierowani są na doradztwo w zastosowaniu druku 3D w rozwiązaniach profesjonalnych dla biznesu. Jesteśmy jedynym dystrybutorem drukarek 3D włoskiej firmy DWS oferującym w Polsce urządzenia z dywizji Jubilerskiej i Przemysłowej jednocześnie.

Klientom proponujemy rzetelne doradztwo, najnowsze technologie i pomoc w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów. Jesteśmy tu dla Państwa!

OFERTA:

Firma MTT Polska jest dystrybutorem i centrum serwisowym drukarek 3D. Klientom oferujemy urządzenia oraz materiały eksploatacyjne do drukarek 3D w dwóch technologiach FDM i SLA. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć produkty takich firm jak:

  • DWS (drukarki SLA)
  • 3Novatica (drukarki FDM)
  • Omni3D (przemysłowe drukarki FDM)
  • WOLFix (filamenty do drukarek FDM)


Prowadzimy również szkolenia z druku 3D oraz zapewniamy profesjonalne doradztwo przy doborze odpowiedniej technologii oraz konkretnej maszyny do potrzeb klienta.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Więcej w MTT Polska