W nowy miesiąc wkraczamy z zupełnie świeżą energią. W maju publikowaliśmy artykuły, większość z nich dotyczyła polskich firm – premier urządzeń, nowych projektów oraz rozszerzania działalności. Które z nich czytane były najczęściej?

W maju, na Centrum Druku 3D opublikowano 46 artykułów. Poniżej przedstawiamy zestawienie dziesięciu najchętniej czytanych artykułów.

Spectrum Filaments uruchamia kolejną linię produkcyjną zwiększając wydajność do 24 ton miesięcznie
Spectrum Filaments pod koniec kwietnia br. zainstalowało trzecią linię produkcyjną, jeszcze bardziej zwiększając i tak wysoką wydajność.
Grupa Azoty wprowadza Tarfuse ®  AM – linię antybakteryjnych filamentów
Grupa Azoty w swojej ofercie obok filamentów podstawowych i technicznych, producent wprowadził także filamenty antybakteryjne, które z uwagi na swoje właściwości, mogą znaleźć szereg zastosowań.
UBOT 3D rekrutuje
UBOT 3D to krakowska firma specjalizująca się w opracowywaniu zaawansowanych technologii druku 3D, tworzonych głównie dla przemysłu. Teraz, firma zdecydowała się na zwiększenie liczby osób w zespole. 
Druk 3D w fabryce Tesla
Na łamach portalu 3D Printing Media Network opublikowane zostały artykuły na temat fabryki Elona Muska oraz istotnych wskazówek, które sugerują, że technologia druku 3D wykorzystywana jest w produkcji najnowszej wersji Model Y.
Miele publikuje modele 3D akcesoriów do urządzeń AGD
Niemiecki producent sprzętu AGD, Miele, rozpoczął również projekt, w który zaangażowana została technologia druku 3D. W ramach 3D4U producent udostępnia dziesięć modeli STL akcesoriów do sprzętu AGD.
CD3D poszerza zakres usług z akcentem na produkcję niskoseryjną
W oparciu o własny park maszynowy oraz sieć firm partnerskich CD3D jest w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie zarówno o charakterze jednostkowym jak i niskoseryjnym.
Rekordy odwiedzalności vs. 70%-we rabaty na reklamę…
Garść przemyśleń na temat działania w nowej rzeczywistości, będącej skutkiem przebytej pandemii COVID-19. Jaki ma wpływ na branżę druku 3D?
Usługa druku 3D bezpiecznych uchwytów na klamki do drzwi w ofercie CD3D
W odpowiedzi na pandemie COVID-19 do oferty naszych usług dodane zostały bezpieczne uchwyty na klamki.
SEB-COMP zostaje wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D ORLLO na Polskę
SEB-COM po raz kolejny rozszerza portfolio oferowanych urządzeń. Tym razem, do swojej oferty włączył drukarki 3D ORLLO.
#MaskaDlaMedyka – 10 tys. masek dla służby zdrowia dzięki wsparciu WOŚP i polskich firm
Akcje takie jak #MaskaDlaMedyka udowodniły, że spontaniczne zaangażowanie wolontariuszy stanowi ogromną moc i może rozwinąć się w ogólnopolską akcję społeczną, do której przyłączą się setki ludzi, którzy chcą pomagać.

Photo by Sylvia Sassen on Foter.com / CC BY-ND

Magdalena Przychodniak
Redaktor Naczelna Centrum Druku 3D. Inżynier biomedyczny śledzący najnowsze doniesienia dotyczące biodruku oraz zastosowań druku przestrzennego w nowoczesnej medycynie.

    Brak możliwości dodawania komenarzy

    Może cię również zainteresować