Startujemy z nową rubryką w postaci najlepszych artykułów minionego miesiąca. Skoro dziś mamy 1 październik, pierwsze, historyczne zestawienie będzie dotyczyć września. W zestawieniu będziemy prezentować najczęściej wyświetlane i komentowane teksty. Nie będą w żaden sposób między sobą hierarchizowane ani oceniane. Jako, że tekstów powstaje relatywnie dużo (67 we wrześniu), bywa że czytelnicy odwiedzający serwis raz na kilka dni przeoczają artykuł, który spotkał się z dużym zainteresowaniem pozostałych osób. Zatem – without further ado, oto TOP 10 WRZEŚNIA

zestawienie wrzesień

Wrześniowe zestawienie bez dwóch zdań zdominowała tematyka Dnia Druk 3D w Kielcach. Mocny wynik zanotował również artykuł o nowej drukarce Krzyśka Dymianiuka – Profabb Gate LE oraz druga część rankingu stron internetowych poświęconych drukowi 3D w Polsce. Jeśli chodzi o najczęściej komentowane artykuły, to były to teksty o Formlabs i Kickstarterze oraz moja pierwsza próba przewidywania przyszłości, gdzie starałem się ustalić, jakie drukarki 3D będziemy kupować za 5 lub 10 lat?

Druk 3D Kielce MAIN mini Dzień druku 3D – RELACJA NA ŻYWO Z KIELC

Pierwsza relacja na żywo w serwisie, zakończona pełnym powodzeniem. Pamiętam jak godzinę po przybyciu yru rozmawiając przez telefon ze znajomym, dziwił się skąd on wie, że przywiózł na event swoją słynną, gipsową drukarkę 3D…? Byliśmy po prostu na posterunku!

Centrum Druku 3D mini Dzień Druku 3D w Kielcach II – relacja z eventuOficjalna relacja z eventu i bogata galeria zdjęć.
SONY DSC Dzień druku 3D – podsumowanie i komentarz

Mój autorski komentarz do eventu. Również najczęściej komentowany artykuł miesiąca.

Dzień Druku 3D Kielce mini 14.09.2013 – Dzień Druku 3D w Kielcach – będą tam wszyscy!!!

Artykuł będący zajawką eventu. Choć zwięzły i krótki mamy nadzieję, że wiele osób dowiedziało się o tym fantastycznym wydarzeniu właśnie od nas.

MakeCamp Łódź mini MakeCamp – czyli „Do It Yourself” w Łodzi

Pierwszy artykuł Agnieszki Goławskiej, prowadzącej nasz oficjalny profil na FB. Tekst okazał się na tyle dobry, że zanotował rekordową ilość polubień a jego fragmenty były cytowane na profilu organizatora eventu – Cohabitat.

gate_le mini Profabb GATE LE – nowa drukarka 3D z Unique Design

Informacja o premierze nowej drukarki 3D Krzysztofa Dymianiuka z Unique Design, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem.

Peachy Printer mini Peachy Printer – pierwsza drukarka 3D za 100 $…

Prezentacja głośnej, choć nieco kontrowersyjnej drukarki 3D. Do naszego artykułu linkowała nawet Gadżetomania.pl.

Ranking 2 mini Ranking polskich serwisów internetowych o druku 3D – cz. 2

Ranking stron informacyjnych o druku 3D spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, że nie pozostało nam nic innego jak podjąć się oceny serwisów komercyjnych. Tym razem ocenialiśmy strony internetowe producentów i dystrybutorów drukarek 3D.

Formlabs mini Piętno Kickstartera, czyli dużo pieniędzy, dużo zobowiązań… i dużo problemów

Jeden z najbardziej dyskutowanych artykułów, również poza serwisem. Tekst okraszony świetnym komentarzem Rafała Tomasiaka z Zortrax, który podzielił się swoimi doświadczeniami osoby, której przytrafiło się zwycięstwo na Kickstarterze…

Przewidywanie przyszłości mini Przewidywanie przyszłości, czyli ile modeli drukarek 3D będzie na rynku za 5-10 lat?
Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować