Od dziś można nabyć najnowszą wersję programu ZW3D – zintegrowane systemu CAD/CAM. Edycja ZW3D 2016 zawiera liczne nowe funkcjonalności i usprawnienia, które ułatwiają projektantom i konstruktorom pracę w z różnych dziedzinach przemysłu.

Jedną z  najnowszych funkcji programu ZW3D są usprawnienia, które pozwalają na tworzenie elementów z arkuszy blach, szkicowanie 3D przebiegu instalacji rurowych oraz szybkie tworzenia złożeń.

Kolejne udoskonalenia dotyczą procesu generowania tabel BOM z części i ze złożeń oraz rozwiązania dla arkuszy 2D. Lista formatów, w których można eksportować dane została rozwinięta o: 3D PDF, CATIA, IGES, Parasolid, SAT, STEP, STL. Rozwinięto również opcje importowania, proces naprawy geometrii pochodzących z innych systemów CAD, dzięki wbudowanemu translatorowi danych. Oprogramowanie ZW3D współpracuje z danymi pochodzącymi m.in. z systemów CATIA, NX, Creo i SolidWorks oraz plikami STEP, JT i Parasolid.

Program ZW3D CAD/CAM umożliwia projektowanie i modelowanie 3D. Po zakończeniu projektu 3D, można opracować w nim dokumentację 2D i złożenia, a następnie wygenerować ścieżkę narzędzia i kody na maszyny CNC.

Na stronie producenta dostępna jest wersja testowa programu.

Źródło: 3D Master

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować