(Nie)sławna promocja Zortraxa od wczoraj dostępna także w Polsce!

4

W ubiegły piątek na stronie store.zortrax.com pojawiła się jedyna w swoim rodzaju promocja Zortraxa – przy zakupie 56 rolek filamentów kupujący otrzymuje Zortraxa M200 gratis. Każdy zarejestrowany użytkownik może kupić tylko jeden zestaw w cenie €1878. Oferta ta nie dotyczyła jednak polskich klientów…

Warunki promocji spotkały się z ogromnym niezadowoleniem polskich klientów, co zostało udokumentowane w komentarzach pod poprzednim artykułem oraz na naszym fanpege’u na Facebooku. Jakby nie patrzeć, Zortrax jest przecież polską firmą, stąd też ta dyskryminacja w naturalny sposób wywołała negatywne emocje.

Jak widać, Zortrax wziął jednak pod uwagę opinie polskich klientów i od wczorajszego popołudnia promocja jest już dostępna dla klientów z Polski. Trwa tylko do 4 marca br. Drukarkę 3D można nabyć jedynie w oficjalnym sklepie online Zortraxa po uprzedniej rejestracji. Nie dotyczy sklepów prowadzonych przez polskich resellerów.

Presja ma sens.

Udostępnij.

O autorze

Paulina Winczewska

Germanistka, pasjonatka nawet najdziwniejszych i najtrudniejszych języków obcych oraz podróży i eksperymentów kulinarnych. Tłumaczka, która nie boi się nowych technologii i gadżetów. Wolny czas spędza zazwyczaj na pływalni.