Mam przyjemność zaprezentować kolejną drukarkę 3D w naszym zestawieniu – tym razem mniej znana na rynku firma, za to bardzo popularna , choć również premierowa u nas konstrukcja. Dimstock to bardzo prosta, schludna i przede wszystkim tania drukarka 3D w kinematyce delty. Tak, to pierwsza delta w naszym zestawieniu! Ciekawe, prawda…? Za stworzenie tego urządzenia odpowiada pochodzącą z Małopolski firma 3dimension, działająca w branży druku 3D od 2012 roku, a w branży maszynowej (CNC) dużo dłużej, bo od 2008 roku. Swoją sprzedaż opiera przede wszystkim na Allegro.

Dimstock umożliwia druk 3D na stole roboczym o wymiarach 19,5 x 19,5 cm i zbliżonej wysokości, na poziomie 20 cm. Drukuje z większości najpopularniejszych materiałów w postaci PLA, ABS, LayWood, LayBrick, czy PVA. W standardzie posiada podgrzewany stół roboczy, panel LCD oraz możliwość druku 3D bezpośrednio z karty SD.

Dimstock 03

Oprócz charakterystycznej konstrukcji, urządzenie posiada bardzo atrakcyjną cenę na poziomie 2290 PLN brutto. Należy tym samym do najtańszych urządzeń na rynku, a z pewnością jest takie w naszym zestawieniu. Warto przy tym zauważyć, iż drukarka 3D jest sprzedawana w formie złożonej i skalibrowanej, nie trzeba jej zatem już dodatkowo montować.

Dimstock 02

Firma nie posiada aktualnie strony internetowej gdzie można by dokonywać zakupu, nie mniej jednak można śledzić jej aukcje na Allegro. Kontakt do firmy oraz opis jej działalności znajdziecie również w naszej Bazie Firm.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować