3D Printers – jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów niskobudżetowych drukarek 3D i elektroniki sterującej, zaprezentował nową, odświeżoną wersję swojego logo oraz strony internetowej. Co ważne, zmienia również komunikację medialną, stawiając na promocję swojego flagowego urządzenia – Hbota 3D, drukarki 3D posiadającej wyjątkowo duży jak na FDM obszar roboczy, na poziomie 30 x 30 x 30 cm. Firma kierowana przez Arka Śpiewaka – powszechnie cenionego i szanowanego w społeczności polskiego druku 3D konstruktora, szykuje ponadto szereg innych ważnych informacji, o których myślę, że lada dzień również będziemy mogli napisać. Polska branża druku 3D nabiera z początkiem nowego roku coraz szybszego tempa…

Do tej pory firma promowała przede wszystkim swoją nazwę – 3D Printers. Od teraz cała komunikacja będzie przebiegać przez www.centrumdruku3d.pl/baza-drukarek-3d/hbot-3d i to drukarka 3D ma stanowić główny znak rozpoznawczy firmy. Jest to bardzo trafne posunięcie, gdyż Hbot to jedna z najbardziej cenionych i chwalonych konstrukcji na polskim rynku, ciesząca się również powodzeniem zagranicą. Urządzenie słynie z bardzo dużego obszaru roboczego, jak również bardzo solidnego wykonania i precyzji w działaniu. Hbot jest kierowany zarówno do branży przemysłowej, jak i architektonicznej czy edukacyjnej. Dzięki dużemu obszarowi roboczemu, użytkownik jest w stanie nie tylko drukować naprawdę duże detale, lecz również optymalizować procesy produkcyjne, gdyż na tak dużym obszarze roboczym można rozmieścić sporo różnych detali.

Hbot 3D

Pisząc o 3D Printers, nie sposób nie wspomnieć o elektronice sterującej Sunbeam, od której tak naprawdę rozpoczęła się kariera Arka Śpiewaka w branży druku 3D. Oprócz Hbota, elektronika działa w kilku różnych markach drukarek 3D: ZMorphie, DDDBocie i Gaji 3D. Ponadto już wkrótce Sunbeama skończy wdrażać w swoich urządzeniach inna bardzo znana polska marka.

Źródło: www.3d-printers.pl

Nowe logo i strona internetowa prezentują się bardzo profesjonalnie i zachęcamy do jej odwiedzenia. Równocześni przypominamy o trwającym cały czas konkursie, w którym nagrodą główną jest Hbot 3D! Informacje na jego temat znajdziecie tutaj. Dla przypomnienia, nagroda jest nie byle jaka, gdyż wartość rynkowa Hbota to 10.000 PLN netto!

3D Printers konkurs

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News