W przeciągu ostatnich kilku tygodni skontaktowało się z nami wiele firm zainteresowanych reklamą bannerową na CD3D. Wobec tego zainteresowania postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę oraz docelowo zrezygnować z boxów reklamowych reklam Google, które uruchomiliśmy testowo 3 miesiące temu. Na podstronie REKLAMA znajdziecie szczegółową ofertę z uaktualnionymi cennikami reklam. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego ze mną lub Anną.

Aktualnie mamy dostępnych łącznie 6 nośników reklamowych (5 widocznych na wszystkich stronach portalowych poza BAZĄ FIRM i jeden widoczny tylko z poziomu BAZY FIRM) i ich ilość raczej nie ulegnie już zmianie. Ceny kształtują się w następujący sposób:

  • banner główny (zajęty aktualnie przez Printilę / druk.xyz) kosztuje 1500,00 PLN netto / msc.
  • banner boczny TOP (zajęty aktualnie przez CadXpert / MakerBota) kosztuje 750,00 PLN netto / msc.
  • banner boczny MIDDLE (zajęty aktualnie przez reklamę targów 3D PRINT EXPO) kosztuje 500,00 PLN netto / msc.
  • baner boczny BOTTOM (aktualnie wyświetlający reklamy Google, ale zarezerwowany już przez kolejną firmę) kosztuje 500,00 PLN netto / msc.
  • baner poziomy INSIDE wyświetlający się na stronie głównej oraz wszystkich podstronach, tuż nad komentarzami (aktualnie wyświetlający reklamy Google) kosztuje 500,00 PLN netto
  • banner na stronie głównej BAZY FIRM (aktualnie wolny) kosztuje 500,00 PLN netto.

Wszystkich zainteresowanych reklamą lub złożeniem rezerwacji (niektóre nośniki są zajęte już do października) prosimy o kontakt telefoniczny pod nr (+48) 784 66 86 86 lub mailowy [email protected].

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in News