Sklep Blackfrog.pl wprowadził do swojej oferty głowice drukujące dla niskobudżetowych drukarek 3D firmy E3D – V6 oraz Lite6. Lite6 to nowość w ofercie E3D i świetne rozwiązanie dla początkujących konstruktorów RepRapów. Ponadto firma wprowadziła promocję na kultowe, drewniane drukarki 3D Pirx. Po wpisaniu kodu rabatowego, otrzymuje się rabat w wysokości 500 PLN! Promocja ma charakter ograniczony – kto pierwszy, ten lepszy!

Lite6 to dobra głowica drukująca oferowana w dobrej cenie na poziomie 180 – 200 PLN (bezpośrednia i Bowden). Pozwala drukować w bardzo dobrej jakości z najbardziej popularnych filamentów. Nie jest ona głowicą “full metal” – zastosowano w niej rurkę teflonową, która ogranicza zakres temperatur pracy do max 240ºC ale nie oznacza to gorszej jakości. Lite6 zbudowana jest z wielu tych samych elementów co znakomita V6. Wspólne są dysze, blok, termistor, tunel chłodzący z wentylatorem, blok grzewczy i grzałka. Głowicą można drukować z ABS, PLA, Ninjaflex oraz innych elastycznych filamentów.

Jeśli chodzi o Pirxa, to przy zakupie wystarczy wpisać kod rabatowy o treści “pirx3d“, który upoważnia do otrzymania 500 PLN rabatu. Standardowa cena Pirxa to 2499 PLN, zatem dzięki tej promocji można zakupić tą złożoną i w pełni funkcjonalną drukarkę 3D poniżej dwóch tysięcy złotych brutto. Promocja jest ograniczona do wyczerpania zapasów.

Źródło: www.blackfrog.pl

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować