SHINING3D, producent skanerów 3D, wprowadził do swojej oferty nowe, profesjonalne urządzenia FreeScan UE7 i UE11. Operują w technologii laserowej, umożliwiając pracę nawet w trudnych warunkach. Zapewniają wysoką dokładność skanowania 3D, posiadają ergonomiczną i lekką konstrukcję, a przy tym są dostępne w niskiej cenie. Urządzenia SHINING3D gwarantują doskonały stosunek jakości do ceny, co czyni producenta wiodącym w branży skanowania 3D. 

Urządzenia są łatwe w obsłudze, dlatego doskonale sprawdzą się zarówno dla zaawansowanych użytkowników, jak i początkujących. Nowe skanery 3D FreeScan UE7 i UE11 są dedykowane dla przemysłu motoryzacyjnego, transportowego, lotniczego oraz produkcji maszyn i kontroli jakości. 

Skanery 3D FreeScan UE pozwalają uzyskać wysoką dokładność skanowania do 0,02 mm, oraz dokładność objętościową 0,02 mm + 0,04 mm/m. Zapewniają wysoką wydajność pracy, posiadając duży obszar skanowania do 510 x 520 mm, dzięki czemu proces przebiega płynnie i szybko. Co więcej, prędkość skanowania osiąga 1 020 000 pkt/s. 

Urządzenia z serii FreeScan UE zapewniają wysoką stabilność pomiarową, co oznacza spójność pobieranych danych przy wielokrotnym pomiarze geometrii. Ponadto, są lekkie - ważą 670g, umożliwiając łatwą i ergonomiczną pracę. Są proste w obsłudze i pozwalają na analizę szerokiego spektrum materiałów. Mogą pracować nawet w trudnych warunkach, przy pomiarze geometrii ciemnych i błyszczących obiektów, bez konieczności pokrywania specjalnym proszkiem matującym. Dane uzyskane podczas skanowania mogą być z łatwością zaimportowane do oprogramowania do przetwarzania danych, np. Geomagic Control X, Verisurf Inspect czy Einsense Q, zwiększając wydajność i efektywność pracy z urządzeniem. 

https://www.youtube.com/watch?v=Z29GOhXW0pk

Dystrybutorem urządzeń SHINING3D jest firma CadXpert. 

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Patrycja Gwiazda
Inżynier biomedyczny zainteresowany niekonwencjonalnym i innowacyjnym podejściem do medycyny oraz jej połączeniem z nowoczesną technologią.

    Comments are closed.

    You may also like