Filamenty i drukarki 3D od łódzkiego dystrybutora get3D można było kupić dotychczas nie tylko przez internet, ale również bezpośrednio w siedzibie firmy – al. Kościuszki 1, Łódź.

Początek kwietnia dla ekipy get3D i ich klientów oznacza duże zmiany. Firma przenosi się do nowego lokalu w centrum Łodzi – na Plac Komuny Paryskiej 5A, miejsce znane przede wszystkim z Domu Technika (wejście bezpośrednio od strony pasażu Schillera). Już w poniedziałek 4. kwietnia br., będzie można kupić w nowym salonie get3D m.in. drukarki 3D, filamenty i akcesoria.

Ze względu na przeprowadzkę mogą wystąpić problemy z odbiorem osobistym zamówień, jednakże zostaną one wysłane najpóźniej w najbliższy wtorek 5. kwietnia.

Z okazji otwarcia pierwszego stacjonarnego salonu z drukarkami 3D w Łodzi, get3D ogłasza promocję! W dniach od 1. do 4. kwietnia 2016 WSZYSTKIE produkty marki Zortrax w sklepie internetowym będą dostępne z 10% rabatem! Promocja ważna jest do 4. kwietnia, chyba że wcześniej skończą się zapasy w magazynie…

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować