Ogłoszenie: firma ATIC poszukuje wykonawcy na stworzenie kreatora plików przestrzennych STL z obrazów w 2D

5

Firma ATIC z miejscowości Święta Katarzyna pod Wrocławiem, zajmująca się grawerowaniem laserowym, produkcją przestrzennych nośników reklamowych oraz tablic informacyjnych, poszukuje wykonawcy na stworzenie kreatora plików przestrzennych STL z obrazów w 2D. Oprogramowanie ma za zadanie automatycznie generować model 3D na podstawie 3 rysunków technicznych 2D i eksportować go do rozszerzenia STL. Otrzymany w ten sposób plik ma być gotowy do druku 3D.

Wg informacji od zleceniodawcy – p. Krzysztofa Smolińskiego, modele źródłowe nie będą skomplikowanymi obiektami, niemniej jednak firmie zależy na tym, aby jak najbardziej zautomatyzować cały proces generowania plików przestrzennych STL i przygotowywania całego procesu druku 3D. Firmie ATIC zależy również na nawiązaniu współpracy z profesjonalnymi podmiotami, które mają już na koncie realizację złożonych projektów informatycznych – zdecydowanie nie jest to projekt „budżetowy” skierowany do grona pasjonatów freelancerów.

Oferty współpracy należy kierować na adres: [email protected]. Przedstawiciele firmy skontaktują się z wybranymi zleceniobiorcami.

Udostępnij.

O autorze

Redakcja CD3D

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.