Poznański producent drukarek 3D typu FDM / FFF – Omni3D, pod koniec lutego br. podpisał umowę z pierwszym resellerem w Portugalii – firmą MRTech Concept. Przypieczętowaniem współpracy będzie wspólny udział dwóch firm w targach 3D Additive Expo jakie odbędą się w miejscowości Batalha, w Portugalii.

Additive Expo to pierwsza edycja targów druku 3D i technologii przyrostowych w Portugalii. Podczas tego wydarzenia na wspólnym stoisku (1C 06) firmy zaprezentują możliwości przemysłowych drukarek 3D Omni3D – Factory 2.0 oraz Omni500 LITE. Na odwiedzających targi będą czekać doświadczeni specjaliści, którzy podczas otwartej prezentacji przedstawią case-study firmy i odpowiedzą na pytania z zakresu technologii druku 3D.

Tak komentuje to Tomasz Garniec, Export Manager w Omni3D:

Portugalia zawsze stanowiła dla nas jeden z głównych celów sprzedażowych, jako kraj który dzięki dynamicznemu rozwojowi staje się atrakcyjny dla innowacyjnych rozwiązań takich jak druk 3D. Szukając partnera określiliśmy najlepszy teren działania i bliskość najważniejszych obszarów przemysłowych, a nasz wybór, którym jest MRTech Concept z Marinha Grande odpowiada wszystkim tym parametrom. Dodatkowo otwartość i zaangażowania ludzi z MRTech Concept dała Nam poczucie pewności, że jest to właściwy partner i z Nim wiążemy swoje szanse rozwoju w Portugalii.

MRtech Concept to marka należąca do istniejącej od 1987 roku firmy SODEMOL, LDA. Portugalska firma jest 20 aktywnym resellerem Omni3D.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować