Omni3d

Omni3d Sp. z o.o.

DANE FIRMY:

Omni3d Sp. z o.o.
ul. Świętego Michała 43
61-119 Poznań
Polska

Telefon: (+48) 886 618 690
Telefon: (+48) 61 666 12 34

Email[email protected]
WWW:www.omni3d.com

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:
Omni3D – lider przemysłowego druku 3D

Jesteśmy pierwszym polskim producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF. Działamy w kraju i za granicą, oferując sprzedaż przemysłowych systemów do druku 3D, wynajem maszyn przemysłowych oraz druk 3D na zlecenie. W dostępnych pakietach znajdziesz również rozbudowane usługi przed i posprzedażowe, m.in.:

– bezpłatny audyt
– doradztwo biznesowe
– instalacje
– szkolenia
– usługi serwisowe
– pakiety filamentów

OMNI3D to lider przemysłowego druku 3D. W czerwcu 2016 roku premierę miała nasza drukarka 3D Factory 2.0. Posiadamy 11 aktywnych resellerów w 15 krajach na świecie, m.in. w Czechach, Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Arabii Saudyjskiej, Australii i Nowej Zelandii.

Naszym celem jest optymalizacja produkcji w Twojej firmie poprzez odnalezienie procesów, w których zastosowanie druku 3D przyniesie oczekiwaną oszczędność czasu i kosztów.

www.omni3d.com
OFERTA:

Flagowym produktem OMNI3D jest Factory 2.0, drukarka 3D o polu roboczym 500 x 500 x 500 mm, wyposażona w dwa ekstrudery oraz zamkniętą, ale co ważniejsze grzaną komorę. Jest to przemysłowa drukarka, której implementacja w fabrykach i zakładach potwierdziła znaczne oszczędności czasu i kosztów produkcji, pomagając tworzyć w pełni funkcjonalne prototypy oraz części finalne. Wyróżniającą cechą urządzenia jest znaczna powierzchnia druku, co gwarantuje bezproblemowe drukowanie dużych elementów lub krótkich serii podczas jednego procesu. Zamknięta i dodatkowo grzana komora umożliwia drukowanie obiektów przy użyciu materiałów wymagających utrzymania bardzo wysokich temperatur (do 420 stopni C) tj. przykładowo PEEK.

Natomiast montaż 2 głowic, z których jedna jest chłodzona cieczą umożliwia nie tylko jednoczesne drukowanie z dwóch materiałów głównego i podporowego, ale również pozwala na precyzyjne nakładanie warstw, a to dla klientów oznacza większą stabilność i precyzję wydruków. Dodatkowe funkcje to automatyczna kalibracja platformydarmowe presety oraz kontrola przepływu filamentu.

Nowością w ofercie jest Omni 500 LITE. Zebrane doświadczenia oraz uwagi przekazywane od klientów oraz partnerów pozwoliły udoskonalić model, rozszerzyć funkcjonalności oraz zaproponować znacznie niższą cenę. Pole robocze Omni 500 LITE to 460 x 460 x 600 mm. Dopracowana konstrukcja, dobra izolacja, zamknięta komora to gwarancja uzyskiwania jak najlepszej precyzji wymiarowej wydruków z materiałów tj. ABS, ASA, PET-G, PET-G ESD, HIPS, PLA, TPU, PC-ABS, PA-6/66, PA12-CF. Drukarka wyposażona została w nową elektronikę i oprogramowanie, dzięki czemu pracuje znacznie ciszej, co sprawiło, że nadaje się do ustawienia nawet w biurze. Dużym udogodnieniem jest możliwość łączenia drukarki z siecią, co z kolei umożliwia wygodne zarządzanie maszyną. W przypadku utraty zasilania oprogramowanie umożliwia kontynuowanie wydruku.

POZOSTAŁE USŁUGI

Audyt przedwdrożeniowy jest szansą dla każdego przedsiębiorcy na poznanie wszystkich możliwości zastosowania druku 3D w jego firmie. Eksperci z OMNI3D przeprowadzają dla klienta bezpłatny audyt, który składa się m.in. z analizy bieżącej sytuacji przedsiębiorstwa, definiowania celów zmian oraz określenia oszczędności, jakie będą wiązać się z wdrożeniem druku 3D. 

Druk 3D na zlecenie to kolejna oferta dla klientów poszukujących wydruków świetnej jakości, realizowanych z wykorzystaniem przemysłowych materiałów jak ABS, w dużym formacie (do 500 mm w każdej osi, a po przekątnej nawet 700 mm). Wydruk realizowany jest w oparciu o ustaloną z klientem specyfikację. Usługa ta obejmuje drukowanie prototypów, narzędzi i oprzyrządowania, ale także produktów finalnych, zarówno pojedynczych, jak i w produkcji niskoseryjnej. OMNI3D oferuje wsparcie doświadczonych technologów druku 3D. 

Bezpłatne warsztaty druku 3D dla firm organizowane są cyklicznie w siedzibie OMNI3D w Poznaniu. W ciągu trzech godzin uczestnicy mają szansę dowiedzieć się, jak działa przemysłowa drukarka 3D, czym różnią się od siebie wybrane technologie druku oraz z jakich materiałów warto drukować. Warsztaty obejmują także proces przygotowania pliku do druku oraz szkolenie z obsługi drukarki 3D.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Więcej w Omni3d