Omni3D – producent przemysłowych drukarek 3D typu FDM / FFF, przygotowuje się do finału w piątej edycji konkursu „Innovation to Company” koordynowanego przez Wiedeńską Izbę Handlową. W tegorocznej edycji konkursu ogłoszono pięć różnych zadań skierowanych m.in. do startupów. Ich celem jest znalezienie najlepszych pomysłów i innowacji dla istniejących już firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Omni3D podjęło wyzwanie Frauenthal Service, spółki wchodzącej w skład Frauenthal Holding.

We wtorek 17 września Omni3D zostało poinformowaneo przejściu do finału wraz z trzema innymi firmami. W konkursie „Innovation 2 Company” Frauenthal Serivce poszukuje innowacyjnych startupów m.in. w obszarze druku przemysłowego 3D, o czym mowa w opisie wyzwania oraz prezentacji konkursowej, dlatego Omni3D odpowiedziało na ogłoszenie konkursowe tej właśnie firmy.

Omni3D jest producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF. W tym roku na rynku zadebiutowały Omni 500 Lite oraz Omni Factory NET. Wiedeńska Izba Handlowa w poprzednich latach koordynowała przebieg inicjatywy „Innovation to Company” dla takich firm jak Deloitte Austria, Raiffeisen Bank, czy Microsoft.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować