Omni3D, czołowy polski producent drukarek 3D podpisał kolejną umowę z zagranicznym resellerem – tym razem włoską firmą WL3D. Jest to już piętnasty zagraniczny partner handlowy firmy, która sukcesywnie poszerza swoją sieć sprzedaży na świecie. Aktualnie drukarki 3D Omni3D są dostępne m.in. w Czechach, Rosji, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii.

WL3D to oddział marki WorkLine Store, istniejącej na rynku od ponad 20 lat. WL3D specjalizuje się w technologiach przyrostowych – poza sprzedażą drukarek 3D oferuje również filamenty, skanery 3D oraz usługi modelowania i druku 3D na zlecenie. WL3D zaprezentuje swoją ofertę w maju na Technology Hub w Milanie.

Do Włoch trafi flagowy produkt Omni3D – Factory 2.0, drukarka 3D dedykowana dla klientów przemysłowych. Posiada obszar roboczy na poziomie 50 cm w osiach XYZ, zamkniętą, podgrzewaną komorę roboczą i jest dedykowana do pracy z materiałami inżynierskimi, w szczególności z ABS.

Jak mówi Marek Starow – Export Manager w Omni3D, kolejne cele firmy na ten rok to rozwinięcie sieci sprzedaży w krajach skandynawskich oraz Stanach Zjednoczonych. Producent nie zamierza zapominać także o rodzimym rynku – w kwietniu br. pojawi się w Kielcach na X edycji Dni Druku 3D oraz targach INNOFORM w Bydgoszczy. Ma zamiar wystawiać się na imprezach zagranicznych, w szczególności na tych, gdzie urządzenia firmy nie są jeszcze znane.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować