Informacje branżowe

Omni3D zaprezentuje na Formnext 2019 dwie nowe drukarki 3D: Omni500 LITE i Factory 2.0 NET

W przyszły wtorek, 19 listopada 2019 r. we Frankfurcie nad Menem rozpoczną się targi Formenxt. Jednym z wystawców reprezentujących polską branżę druku 3D bezie poznański producent przemysłowych drukarek 3D typu FDM / FFF – Omni3D. Firma zaprezentuje tam dwa urządzenia 3D: Omni500 LITE i Factory 2.0 NET, dla których będzie to europejska premiera.

Omni500 LITE przeznaczona jest dla klientów wymagających prostej i szybkiej obsługi maszyny przy zachowaniu przemysłowych standardów. To idealne rozwiązanie, dla firm, które korzystają z druku 3D kilka razy w miesiącu. Co więcej, urządzenie może być zarządzana przez dedykowaną stronę internetową, dzięki czemu możliwe jest rozpoczęcie wydruku oraz jego kontrola w pełni zdalnie.

Omni Factory 2.0 NET dedykowane jest klientom oczekującym wyższego standardu zarządzania procesem druku oraz pracy na wymagających materiałach. Ten model został wyposażony w podgląd zdalny przez kamerę, co pozwala obserwować postęp druku, a także podłączenie LAN i Wifi. Posiada zamknięta i grzaną komorę roboczą, która umożliwia skuteczne drukowanie dużych obiektów z przemysłowych materiałów termoplastycznych. Maszyna jest prawie niesłyszalna podczas pracy, a zmiany w elementach mechatronicznych i programistycznych, pozwalają spełnić wymagania określone przez normę ISO 2768.

Omni3D będzie wystawiać się na Formnext 2019 w hali 12.1, na stoisku E100.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like