DANE FIRMY:

Tomorrow’s System Sp. z o.o.
ul. Okulickiego 7/9 hala G39
05-500 Piaseczno

TELEFON: (+48) 501 439 007

WWW: www.optlasers.pl

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

Opt Lasers oferuje wyjątkowe rozwiązania dla branży druku 3D. Nasze głowice laserowe z serii PLH3D mogą być w prosty sposób instalowane niemal we wszystkich typach drukarek 3D. Użytkownicy zyskują nową funkcjonalność swoich maszyn.

OFERTA:

Opt Lasers jest polskim producentem wyjątkowych akcesoriów laserowych do drukarek 3D. Głowice oznaczone symbolami PLH3D mają kompaktowe rozmiary i nie wymagają dodatkowego chłodzenia. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu i prostemu montażowi użytkownik zyskuje dodatkową funkcjonalność w zaledwie kilka chwil. Zastosowanie nowych na rynku diod laserowych o mocach 2,8W oraz 6W pozwala grawerować i ciąć materiały takie jak guma, drewno, tkanina czy plastik. Długość fali 450 nm pozwala pracować na jasnych powierzchniach z dużą prędkością i rozdzielczością sięgającą 0,1 mm.

PLH3D 2.8W – najmniejsza z oferowanych głowic o wadze zaledwie 70 gramów. Dzięki tak małej masie nie wprowadza znaczących obciążeń dla żadnego z mechanizmów stosowanych we współczesnych drukarkach 3D.

Głowica PLH3D 6W posiada masę 162 gramów, wykorzystuje najmocniejszą dostępną na rynku niebieską diodę laserową i stoi na szczycie technologicznym głowic laserowych wykorzystujących diody o długości fali 450 nm.

CD3D
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w Opt Lasers