BEHEMOTH Bike, customowy motocykl autorstwa polskiej firmy Game Over Cycles (GOC) wygrał dwie nagrody podczas European Bike Week (EBW) w Austrii – jednego z największych zlotów motocyklistów na świecie. To kolejne nagrody, jakie zdobyła ta niesamowita maszyna, inspirowana i współtworzona wspólnie z jedną z dwóch największych gwiazd polskiej muzyki na świecie – BEHEMOTHA. Chociaż druk 3D nie był raczej użyty przy produkcji tej zjawiskowej maszyny, to fakt iż dotyczy on sukcesu polskiej firmy i polskiego zespołu grającego na dodatek metal, uznałem że koniecznie muszę o tym coś napisać…

Źródło: www.behemoth-bike.pl

Źródło: www.behemoth-bike.pl

Zespół BEHEMOTH to nie licząc jazzmanów i wykonawców muzyki poważnej – jeden z dwóch najbardziej rozpoznawalnych polskich wykonawców na świecie. Tym drugim jest oczywiście olsztyński VADER (tuż za nimi stoi naznaczone tragedią DECAPITATED). Możesz się temu dziwić, możesz temu nie dowierzać, ale pogódź się z tym… Polska scena muzyczna kojarzy się poza granicami naszego kraju wyłącznie z ekstremalnym metalem. BEHEMOTH i VADER to jedyne polskie zespoły, które od ponad dekady organizują samodzielne trasy koncertowe po Europie, Ameryce Płn. i Pd. czy Azji. To jedyne zespoły uczestniczące w legendarnych Ozzfestach. To jedyni wykonawcy, na których płyty czekają z recenzjami wszystkie największe czasopisma branżowe. To trudna muzyka, ale bardzo na świecie doceniana.

Źródło: www.behemoth-bike.pl

Źródło: www.behemoth-bike.pl

Firma Game Over Cycles powstała niedawno, bo w zeszłym roku. Mimo to jeden z ich pierwszych projektów BEHEMOTH Bike zdobył już uznanie na świecie. Na wspomnianym zlocie European Bike Week, motocykl zajął drugie miejsce w kategorii “Radical” oraz pierwszą w najbardziej prestiżowej kategorii “People’s Choice Award“. Warto tu nadmienić, iż w zlocie bierze udział ponad 100 000 uczestników, zatem sukces jest naprawdę niebywały.

Behemoth bike 02

Źródło: www.behemoth-bike.pl

Zachęcam do zapoznania się ze stroną producenta i obejrzeniem pełnej galerii zdjęć tej niesamowitej maszyny: www.behemoth-bike.pl. Czas może wam umilić sam Nergal i jego zespół w klasycznym wykonaniu utworu “Demigod“.

Behemoth bike 03

Źródło: www.behemoth-bike.pl

Źródło: www.blabbermouth.net

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w Po godzinach