Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

DANE FIRMY:

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
Polska

Telefon: (+48) 58 880 81 50

Email[email protected]
WWWppnt.pl

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia powstał, by pomagać innowatorom i firmom, które pragną efektywnie rozwijać swoje pomysły biznesowe w inspirującym, twórczym otoczeniu. Parkowe wsparcie innowacyjnych pomysłów to z jednej strony dostęp do nowoczesnych biur, prototypowni, laboratoriów, szkoleń i wyjazdów na najbardziej prestiżowe targi technologiczne na świecie. To w końcu także inspirująca do rozwoju bliskość innych przedsiębiorców i twórców. Wspieramy środowisko startupowe, studentów i freelanceró`w poprzez coworking, program akceleracyjny oraz organizację wydarzeń edukacyjnych z zakresu strategii, zarządzania produktem innowacyjnym, wdrażania nowych usług czy ochrony własności intelektualnej. Obecnie w PPNT Gdynia swoją działalność rozwija blisko 200 firm z branż takich jak ICT, biotechnologia, ochrona środowiska, automatyka i robotyka, inżynieria, grafika i wzornictwo przemysłowe. 

OFERTA:

Park to miejsce, które sprzyja pracy twórczej. Działamy z myślą o firmach, by aktywnie wspierać ich projekty biznesowe i naukowe. Znajdziesz u nas nowoczesne biura, prototypownie i laboratoria wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Jako Parkowicz dostaniesz zniżki na wynajem sal konferencyjnych. Udzielimy również wsparcia merytorycznego. Będąc firmą parkową możesz korzystać z pakietów darmowych szkoleń, doradztwa biznesowego oraz pierwszeństwa uczestnictwa w wydarzeniach, które organizujemy. Ale to nie wszystko – zapoznaj się ze szczegółową ofertą.

PRACOWNIA DRUKU 3D

Nasza Pracownia Druku 3D to miejsce, w którym zrealizujesz projekty w oparciu o technologie selektywnego spiekania (SLS) i natryskiwania fotopolimerów (PolyJet). Możesz tu wydrukować narzędzie w małym i średnim nakładzie, bądź prototyp, który wykorzystasz do uruchomienia produkcji seryjnej.

Technologia SLS pozwoli na wydrukowanie funkcjonalnych prototypów z biokompatybilnego materiału PA2200 w małych i średnich seriach, w przystępnej cenie. PolyJet z kolei spełni wysokie oczekiwania dotyczące dokładności wydruku (16 mikronów) z szerokiej gamy specjalistycznych materiałów (m.in.: przezroczystych, o podwyższonej odporności temperaturowej, elastycznych i do zastosowań medycznych).

Ponadto pracownia jest wyposażona w specjalistyczny sprzęt pomiarowy do inżynierii odwrotnej, pozwalający na skanowanie dostarczonych obiektów o wielkości od kilkunastu milimetrów do nawet 2 metrów, gwarantując precyzję niezależnie od warunków oświetleniowych otoczenia.

Dowiedz się więcej o ofercie Pracowni Druku 3D w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym Gdynia.

Dostępne technologie:

  • SLS
  • PolyJet
  • Skaner 3D gom ATOS Triple Scan III
  • Skaner 3D gom TRITOP

Brak możliwości dodawania komenarzy