PONIŻSZE OGŁOSZENIE MA CHARAKETR ARCHIWALNY: rekrutacja została zakończona. Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

CD3D Sp. z o.o. – twórca portalu Centrum Druku 3D oraz firma wdrożeniowa i szkoleniowa, działająca od blisko 9 lat na rynku technologii przyrostowych w Polsce, poszukuje dla swojej nowej spółki drukarzy 3D. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem stałej współpracy z osobami mającymi doświadczenie w pracy z drukarkami 3D klasy FDM / FFF i realizacją projektów technicznych. Współpraca miałaby charakter stacjonarny, w Łodzi, w siedzibie obydwu spółek przy ul. Mikołaja Kopernika 36B.

Osoby, z którymi nawiążemy współpracę będą uczestniczyć w nowym i innowacyjnym projekcie jaki od kilku miesięcy rozwijamy. Dotyczy drukowania 3D w technologii FDM / FFF elementów konstrukcyjnych naszych autorskich aplikacji, z własnego, specjalnie opracowanego materiału do druku 3D. Projekt wpisuje się w założenia Circular Economy i upcyclingu, wykorzystując surowce wtórne pochodzenia organicznego. Jest realizowany we współpracy z jednym z największych polskich koncernów spożywczych.

Jesteśmy w trakcie tworzenia nowej organizacji, która w perspektywie kilku nadchodzących miesięcy ma szansę realizować innowacyjne projekty komercyjne dla dużych klientów korporacyjnych. Według naszej wiedzy – a zajmujemy się tym od blisko 9 lat, jeszcze nikt nie stworzył produktu i aplikacji, które rozwijamy. To jedyna w swoim rodzaju szansa, aby stać się częścią czegoś wyjątkowego, co w dość krótkiej perspektywie czasu będzie przekładać się na bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Idealny kandydat jakiego poszukujemy, to osoba która:

  • posiada własną drukarkę 3D typu FDM / FFF i używa jej co najmniej od jednego roku
  • ma doświadczenie w serwisowaniu drukarki 3D oraz jej upgrade’ach
  • doskonale odnajduje się w oprogramowaniu do przygotowywania modeli do druku 3D; preferowane programy to CURA (Creality Slicer) lub PrusaSlicer
  • ma doświadczenie w pracy (lub eksperymentowaniu) z różnymi gatunkami filamentów do druku 3D, tj. drukowała także na czymś innym niż zwykłe PLA
  • ma przynajmniej podstawowe doświadczenie w projektowaniu lub modyfikowaniu modeli 3D – absolutne minimum to 3D Builder, Sketchfab lub Tinkercad
  • ma doświadczenie w drukowaniu 3D modeli technicznych, złożeniowych, tj. wszystkiego co wykracza poza zasoby Thingiverse lub MyMiniFactory
  • mile widziane doświadczenie w realizacji zleceń komercyjnych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa parku maszynowego liczącego ponad 40 drukarek 3D (urządzenia klasy amatorskiej z serii Creality oraz desktopowej z serii Zortrax)
  • przygotowywanie plików do druku 3D – w szczególności w celu optymalizacji pracy drukarki 3D aby osiągnąć maksymalnie wysoką jakość przy najszybszym możliwym czasie produkcji
  • bieżący serwis i ewentualny upgrade obsługiwanych urządzeń
  • organizacja i nadzór nad produkcją niskoseryjną w oparciu o technologię druku 3D.

Forma współpracy

Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy – zależy nam na osobach z odpowiednimi umiejętnościami oraz pasją i zaangażowaniem w obszarze druku 3D, dlatego jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni. To co możemy zaoferować to:

  • umowa o pracę
  • umowa zlecenia lub o dzieło (preferowana pierwsza opcja)
  • współpraca B2B w przypadku posiadania własnej działalności gospodarczej.

Przykładowo, jeżeli jesteś studentem i nie jesteś pewny(-a) czy uda ci się pogodzić współpracę z nami z nauką – odezwij się, jeżeli uznamy wspólnie że nasza współpraca ma sens, na pewno dojdziemy do porozumienia.

UWAGA: interesuje nas tylko i wyłącznie współpraca stacjonarna – współpraca zdalna nie wchodzi w grę.

Jak można nawiązać współpracę?

Osoby zainteresowane ewentualnym nawiązaniem współpracy są proszone o wysłanie zgłoszenia albo przy pomocy poniższego formularza lub na adres e-mail: [email protected]. Będziemy starać się odpisać na wszystkie maile i zgłoszenia, jednakże zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.

CD3D
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.