PONIŻSZE OGŁOSZENIE MA CHARAKETR ARCHIWALNY: rekrutacja została zakończona. Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

CD3D Sp. z o.o. – twórca portalu Centrum Druku 3D oraz firma wdrożeniowa i szkoleniowa, działająca od blisko 9 lat na rynku technologii przyrostowych w Polsce, poszukuje dla swojej nowej spółki marketing managera. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem stałej współpracy z osobami mającymi doświadczenie w realizacji projektów marketingowych w obszarze Internetu: social-media (LinkedIn, FB), YouTube oraz publikacja autorskich treści na stronach internetowych (bardziej publicystyczne i opiniotwórcze niż na potrzeby SEO). Współpraca miałaby charakter stacjonarny, w Łodzi, w siedzibie obydwu spółek przy ul. Mikołaja Kopernika 36B.

Osoby, z którymi nawiążemy współpracę będą uczestniczyć w nowym i innowacyjnym projekcie jaki od kilku miesięcy rozwijamy. Dotyczy drukowania 3D w technologii FDM / FFF elementów konstrukcyjnych naszych autorskich aplikacji, z własnego, specjalnie opracowanego materiału do druku 3D. Projekt wpisuje się w założenia Circular Economy i upcyclingu, wykorzystując surowce wtórne pochodzenia organicznego. Jest realizowany we współpracy z jednym z największych polskich koncernów spożywczych.

Jesteśmy w trakcie tworzenia nowej organizacji, która w perspektywie kilku nadchodzących miesięcy ma szansę realizować innowacyjne projekty komercyjne dla dużych klientów korporacyjnych. Według naszej wiedzy – a zajmujemy się tym od blisko 9 lat, jeszcze nikt nie stworzył produktu i aplikacji, które rozwijamy. To jedyna w swoim rodzaju szansa, aby stać się częścią czegoś wyjątkowego, co w dość krótkiej perspektywie czasu będzie przekładać się na bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Idealny kandydat jakiego poszukujemy, to osoba która:

 • posiada udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów marketingowych w obszarze Internetu (prowadzenie stron internetowych, prowadzenie działań na LinkedIn, Facebook, YouTube lub pokrewnych)
 • posiada doświadczenie w rozwoju serwisów internetowych w oparciu o środowisko WordPress
 • doskonale porozumiewa się w języku angielskim w mowie i piśmie
 • potrafi tworzyć treści o charakterze reklamowym – ma tzw. lekkie pióro
 • zna obsługę programów graficznych 2D i potrafi tworzyć okolicznościowe grafiki reklamowe
 • mile widziane doświadczenie w obszarze tworzenia treści video
 • mile widziane doświadczenie w druku 3D – ale nie jest ono wymagane.

Zakres obowiązków:

 • budowanie świadomości nowej marki i jej promocja na świecie w oparciu o serwis internetowy oraz wybrane kanały social-media
 • współpraca z zagranicznymi portalami tematycznymi i influencerami
 • rozwój strony internetowej i cykliczna publikacja autorskich treści.

Forma współpracy

Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy – zależy nam na osobach z odpowiednimi umiejętnościami oraz pasją i zaangażowaniem w obszarze projektów innowacyjnych, dlatego jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni. To co możemy zaoferować to:

 • umowa o pracę
 • umowa zlecenia lub o dzieło (preferowana pierwsza opcja)
 • współpraca B2B w przypadku posiadania własnej działalności gospodarczej.
UWAGA: interesuje nas tylko i wyłącznie współpraca stacjonarna – współpraca zdalna nie wchodzi w grę.

Jak można nawiązać współpracę?

Osoby zainteresowane ewentualnym nawiązaniem współpracy są proszone o wysłanie zgłoszenia albo przy pomocy poniższego formularza lub na adres e-mail: [email protected]. Będziemy starać się odpisać na wszystkie maile i zgłoszenia, jednakże zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.

CD3D
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in CD3D