SMARTTECH3D już od ponad dwudziestu lat działa w obszarze technologii skanowania 3D i inżynierii odwrotnej. Mimo panującej, niełatwej dla wielu firm sytuacji SMARTTECH3D wprowadza dla użytkowników skanerów 3D najnowszą wersję oprogramowania SMARTTECH3Dmeasure v.20, które usprawni cyfrową pracę zdalną. Od czasu zaprezentowania ostatniej wersji, oprogramowanie przeszło szereg zmian, zarówno jeśli chodzi o sam pomiar, jak i obróbkę oraz późniejsze procesy kontroli jakości i badań nad obiektem.

Krzysztof Gębarski, prezes zarządu SMARTTECH, podkreśla, że nowa wersja oprogramowania stanowi przyjazne dla użytkownika, zaawansowane narzędzie do kontroli jakości i przetwarzania danych 3D. Nowa wersja oprogramowania pozwala na pozyskiwanie danych pomiarowych ze wszystkich modeli skanerów 3D firmy SMARTTECH i przetwarzania końcowego dla procesów takich jak inżynieria odwrotna, digitalizacja z kolorem i kontrola jakości. Zaznacza, że oprogramowanie jest idealnym narzędziem wielofunkcyjnym dla każdego, kto rozpoczyna pracę ze skanowaniem 3D, niezależnie w jakiej branży pracuje.

Największą przewagą nowej wersji SMARTTECH3Dmeasure v.20 jest usprawnienia procesu digitalziacji. Dodatkowo, oprogramowanie rozwinieto o dodatkowe funkcje, takie jak:

  • Ulepszone oraz nowe tryby pomiarowe
  • Rozbudowany moduł do kontroli jakości
  • Moduł projekcji kształtów oraz mapy odchyłek na obiekt
  • Ulepszone funkcje digitalizacji 3D z kolorem
  • Moduł walidacji dokładności pomiarowej skanera 3D wg wytycznych niemieckiego PTB VDI/VDE 2634 część 2 i 3

Już 12 listopada 2020 o godzinie 11:00, za pośrednictwem platformy Microsoft TEAMS odbędzie się premiera najnowszej wersji oprogramowania. W trakcie pokazu omówione zostaną wyżej wymienione funkcje oprogramowania, a inżynierowie SMARTTECH3D odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników.

Jak wziąć udział w spotkaniu? Aby było to możliwe należy zarejestrować się na stronie internetowej producenta. Po rejestracji, każdy użytkownik otrzyma link, który pozwoli dołączyć do spotkania

LINK DO REJESTRACJI NA PREZENTACJĘ
Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in Skanery 3D