Czerwiec był dla Omni3D pracowitym miesiącem. Podczas targów 3D Solutions, które trwały w dniach 4-7 czerwca przedstawione zostały dwa nowe modele drukarek 3D. Co więcej, Omni3D brało udział w największym corocznym spotkaniu przedstawicieli firm sektora automotive, czyli konferencji AutoEvent.

Targi 3D Solutions to obowiązkowy punkt w kalendarzu firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. W miejscu, gdzie spotykają się liderzy innowacji Omni3D zaprezentowało przedpremierowo dwa urządzenia: Omni 500 Lite oraz Omni Factory 2.0 Net. Jedną z ich zalet jest możliwość zdalnego zarządzania drukarką i kontrolowanie postępu wydruku.

Jak mówi Paweł Robak, CEO Omni3D, model Omni 500 Lite przeznaczony jest dla klientów wymagających prostej i szybkiej w obsłudze maszyny, zachowując wszystkie przemysłowe standardy. To idealne rozwiązanie, dla firm, które korzystają z druku 3D kilka razy w miesiącu.

Natomiast drugie urządzenie – Omni Factory 2.0 Net dedykowane jest klientom oczekującym wyższego standardu zarządzania procesem druku oraz pracy na wymagających materiałach. Model został wyposażony w podgląd zdalny przez kamerę, co pozwala obserwować postęp druku, a także podłączenie LAN i Wifi. Co więcej, urządzenie jest prawie niesłyszalne w czasie pracy, a zmiany w elementach mechatronicznych i programistycznych, pozwalają spełnić wymagania określone przez normę ISO 2768 i pretendować do miana najbardziej precyzyjnych urządzeń na rynku.

Natomiast w dniach 12-14 czerwca odbyło się największe coroczne spotkanie przedstawicieli firm sektora automotive, czyli konferencja AutoEvent. Wydarzenie dedykowane jest branży samochodowej i pokrewnych, w tym firm zajmujących się produkcją i dostarczaniem materiałów i fabrykatów, maszyn, urządzeń, narzędzi, robotów, automatyki oraz oprogramowania dla przemysłu. Dzięki pomocy firmy Omni3D Kordian Mańkowski, absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu zaprezentował swój futurystyczny pojazd przyszłości.

Szczegółowe informacje o nowych modelach urządzeń znajdziecie na stronie Omni3D.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować