Printify – platforma internetowa skierowana dla branży druku 3D, zmienia nazwę na Printelize. Firma zdecydowała się na to chcąc ujednolicić globalną i polską domenę, nie powodując równocześnie żadnych zmian w warunkach świadczonych usług. Platforma jest obecnie dostępna pod nową domeną Printelize.com, niemniej jednak, zarówno printify.pl jak i printify3d.net pozostają w użyciu i przekierowują na odpowiednie strony. W związku z tym zmiana nazwy Printify nie wymaga jakiejkolwiek ingerencji ze strony zarejestrowanych Dostawców usług druku 3d czy też obecnych i przyszłych Klientów platformy.

Printelize.com to internetowa platforma za pomocą, której można wyceniać i zlecać usługi druku 3D dla swojej firmy. W jednym miejscu skupione są oferty niemalże wszystkich polskich dostawców druku 3D. Printelize.com to także natychmiastowe wyceny oraz szeroki wybór technologii, materiałów i kolorów druku 3D.

Po długich dyskusjach w zespole stwierdziliśmy, iż korzystanie z dwóch różnych domen jest kłopotliwe nie tylko dla naszych Klientów ale i dla nas bo utrudnia prace rozwojowe. Zmiana była konieczna. Wszyscy się już trochę przyzwyczailiśmy do naszej nazwy lecz wygoda korzystania z platformy oraz wysokie tempo prac są dla nas priorytetowe.” – mówi Tomasz Cichowicz, właściciel firmy.

Printelize

Jednocześnie wraz ze zmianą nazwy wprowadzono szereg udogodnień w serwisie, w tym możliwość sortowania wyników po cenie (z kosztem dostawy lub bez) czy też wyszukiwanie dostawców na danym obszarze lub w danej odległości od zamawiającego. Wg. Tomka Cichowicza, aktualny plan rozwoju serwisu „zawiera skromne 147 zadań i jest to plan tylko na najbliższe trzy miesiące.

Printelize 01

Co więcej, Printelize składa ukłon w kierunku swoich klientów, doceniając ich zaangażowanie w kwestie rozwoju serwisu. „Duża część pomysłów jak sprawić aby serwis był jeszcze lepszy pochodzi od Klientów bądź dostawców usług druku 3D. To te informacje są dla nas najcenniejsze, bo to Klientom i Dostawcom ma służyć nasze narzędzie. Z tego powodu chcemy zachęcić wszystkich do przesyłania nam wskazówek na nasz adres mailowy [email protected]. Za wszystkie zgłoszenia będziemy się odwdzięczać kuponami rabatowymi na realizację usług drukowania 3D przez Printelize.com” – mówi Tomasz Cichowicz.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like