PriPla czyli Print&Play to nowa marka spółdzielni socjalnej PANATO, która powstała w efekcie połączenia sił amatorów druku 3D oraz projektantów wzornictwa przemysłowego. PriPla wystartowała 28 czerwca br. i stara się wykorzystać potencjał przestrzennego drukowania do produkcji m.in. nietypowych gadżetów. Dizajnerskie upominki czy nietuzinkowe dodatki do wnętrz będzie można zamówić on-line, bądź też zaprojektować własny przedmiot i wydrukować go w PRACOWNI PANATO na wrocławskim Nadodrzu.

druk 3d

Źródło: materiały prasowe

Natalia Polakowska, projektantka PriPla i prezes zarządu WSS PANATO przedstawia ofertę w następujący sposób: “naszą ofertę kierujemy do osób ceniących indywidualność i nowoczesność, a także biur architektonicznych, projektantów i artystów. W PANATO stawiamy na rozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań i eksperymenty. Druk 3D daje duże pole do popisu – nam i naszej wyobraźni”.

Źródło: materiały prasowe

Źródło: materiały prasowe

Działająca od ponad roku spółdzielnia socjalna PANATO specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nietypowych gadżetów, opakowań oraz elementów wyposażenia wnętrz, jak również prowadzi konsultacje w zakresie aranżacji przestrzeni, warsztaty z sitodruku, fotografii czy recyklingu.

Źródło: materiały prasowe

Źródło: materiały prasowe

W piątek 28 czerwca zespół PriPla uroczyście zainaugurował swoją działalność w PRACOWNI PANATO. Z tej okazji zorganizowano między innymi pokazy druku 3D, prezentację wydrukowanych w tej technologii gadżetów oraz spotkania z przedstawicielami firmy ZMorph, produkującej drukarki 3D. Nie zabrakło również dobrej muzyki i kącika fotograficznego, w którym można było zrobić sobie zdjęcia z użyciem kolorowych okularów i innych akcesoriów wyprodukowanych przez PriPla.

Źródło: materiały prasowe

Źródło: materiały prasowe

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Comments are closed.

You may also like

More in News