Doosan Infracore – producent maszyn budowlanych, ogłosił wdrożenie platformy 3DEXPERIENCE rozwijanej przez Dassault Systèmes, a w szczególności moduły „Single Source for Speed,” „Simple Solution Selection” oraz „Ready to Make”. Dzięki temu firma otrzymała do dyspozycji zaawansowane, wirtualne aplikacje, umożliwiające zarządzanie innowacją, efektywną kontrolę kosztów i podniesienie jakości na terenie swoich 13 fabryk, 4 centrów badań i rozwoju oraz 46 oddziałów i biur sprzedaży na całym świecie.

W 2012 r. Doosan Infracore weszło na ścieżkę realizacji nowej strategii, mającej na celu podniesienie wskaźników biznesowych i wzrost konkurencyjności na rynku maszyn budowlanych, silników komercyjnych i obrabiarek. 3DEXPERIENCE dostarcza Doosan Infracore ujednolicone, cyfrowe środowisko pracy, łączące ze sobą kompleksowe procesy biznesowe – od skonfigurowanej architektury produktu do projektu, symulacji oraz produkcji na poziomie światowym i lokalnym. Dodatkowo, umożliwia ona współpracę ponad 1800 projektantów, inżynierów oraz specjalistów marketingu i sprzedaży poprzez nadanie im dostępu, w bezpieczny sposób i w czasie rzeczywistym, do danych projektowych, inżynierskich i produkcyjnych.

Dzięki wdrożeniu, Doosan Infracore może bezproblemowo projektować niezawodne i inteligentne produkty, szybko dostarczać klientom oferty z portfolio większych maszyn – a wszystko to przy jednoczesnym zmniejszeniu liczby wykorzystywanych części oraz uproszczeniu wykonywanych operacji.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować